Alte știri din fotbal
Atmosferă de meci imens! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
34
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
***, care nu este adevărată. El este un mic circar hoț, care nu și-a facut toată pușcăria, care îi prinde bine, astept să vedem și restul de pedeapsă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vezi d-le Tiriac pentru ce e buna puscaria ?. Pentru reeducare !.
Băi Gheorghe , pune-i un prezervativ în mână Mopului , fă-o Bombonică , și după o noapte îți dă Dragnea tot CCA-ul ... Cu stadion , cu generali , cu Lăcătuș cu tot ... Doar să fie și Alexa de acord ...
ai suparat dinamovistii cu declaratia asta, uite-i cum se chinuie sa o dea pe gluma :))
Drag-ne-a fost la puscarie, da tau ala din poza, nu stramba mustata sid aca ai alta intrebare, cand mergi la inchisoare ?
Nimeni n-o sa-ti dea dreptate Gigi, stai linistit. Au fost in ultimii ani toate partidele la guvernare, plus tehnocratii, si procesul a mers inainte si ai tot pierdut. Pacat ca nu intelegi ca sistemul vrea sa te execute
Diversiune gigista.
Asa Jhijica da-i inainte fara frica..!Apreciem atitudinea ta ,,revolutionara'',daca tot ai iesit la piata, fii sincer si spune ai facut cumva vreun blat cu Siorosi bak...!?
:))
Ciobandante, ești o *** oportunistă
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.