Alte știri din fotbal
Actualii „tricolori”, mesaje răvășitoare după moartea lui Mircea Lucescu: „Să învățați îngerii să joace fotbal!”
0
Nadia Comăneci, mesaj după decesul lui Mircea Lucescu: „Ai fost mai mult decât o legendă”
0
Ce moment la televiziunea italiană! Două legende ale fotbalului, discurs monumental despre Mircea Lucescu
0
„Durul” Simeone, emoțioant de moartea mentorului Lucescu: „Eram un copil, el mă proteja”
0
Știri din fotbal internațional
Mauro Milanese, fostul fundaș al lui Inter, îl consideră pe Mircea Lucescu un inovator al fotbalului
0
Sporting - Arsenal, decis de un gol marcat în minutul 90+1!
0
Real Madrid pierde pe teren propriu cu Bayern Munchen și este aproape OUT din Liga Campionilor
2
Mărturia jucătorului care a absolvit la Coverciano cu o lucrare despre Mircea Lucescu: „A fost ca un tată. O parte din mine s-a pierdut”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Realitatea Plus se închide. CNA i-a retras licența televiziunii de știri
Libertatea
Din sărăcie lucie, în legendă. Viața lui Mircea Lucescu: de la un colț de ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
Wooww... deci, fratilor.... ori sunt eu prea obosit... (ca abia acum am venit de la munca), ori asta a scos o perla "culta" ;)) no, sincer, m-a luat valul, sau prostul asta de bubuie, si-a pus neuronii la treaba ?!? sau, a auzito si el de la altul, si a trantito !??! " De Mititelu mai auzi încă un an: 6 luni pînă termină cu Craiova şi încă 6 luni din inerţie. " ....aa ? mi se pare tare :))
nu bai denethor, ii duce cu pluta.
Unii traiesc cu impresia ca traim intr-un mediu cult aici alaturi de antrenorii nae manea, sumudica, locotush..etc.. plus jucatorii banel,fratii costea si restul ! Intr-adevar. DA. Cerc literar ce mai !!
mai tarani ca astia din capitala nu exista...cat despre dembele:o alta vrajeala menita sa excite stelistii labili psihic (ca tot e "la moda" expresia)
nu vine nimeni ,nici moraes nici chilianul ,nici dembele
vine GRATIS? NU, atunci nu vedem noi nici un Dembele nik,asta costa 2 milioane nu ca Moraes 1 milion, aaa,si are si salariu f.mare.
Salute butch,vad ca ai si tu ceva probleme cu criticul literar calin24Pl.
Nu Provincia e Praga si e plina de blevarde de la est la vest si de la sud la nord !! Si ce legatura are cultura cu discutiile la mizto despre atacantul TITI TIGAIE sau aparatorul ION DE LA DEAL ?
NEA GIGI CUMPARA-L PE DEMBELE CA E FOARTE BUN.LASA PE MORAES DACA NU MAI LASA DIN PRET.DAI PE DEMBELE NISTE BANI DAR STAI IN FATA.
ciobane tu esti tembelul,vineri steaua pleaca in al doilea stagiu si tu o tot taraganezi,si toate oalele se vor sparge in capul tau la vara
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.