Alte știri din fotbal
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Florin Niță a spus ce portar trebuia să convoace Lucescu: „Oh, Doamne! Trebuia să fie”
1
A fost integralist în victoria din 2012 contra Turciei și compară: „Sunt chiar mai buni acum!”
0
„Imigranții l-au băgat în comă în 5 minute!” » Neamțul celebru din România critică DRASTIC Germania: „Acesta e adevărul! Sunt creștin, nu vreau să fim țară musulmană”
12
Știri din fotbal internațional
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Igor Tudor a primit o veste îngrozitoare la finalul meciului pierdut cu Nottingham
0
Adio, fotbal! La 38 de ani, Dimitri Payet și-a anunțat în lacrimi retragerea
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
19
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
69 de goluri în 14 etape! Ruxandra Nedelescu impresionează: „O jucătoare ca ...
GSP SPECIAL
Guvernul României declară situație de criză pe piața țițeiului. Ce măsuri ...
Libertatea
SA traiesti nea gigi,ca ne trebuiesti sa-i bagi in B stelisti, si daca Dumnezeu te ajuta, sa-i bagi in C dracu sa-i f-u.......t-.......a.Sa vii la televizor sa ragai putini usor,sa misti capu putintel sa te dai cu ariel.Fortza GIGI!
Sa-ti Domnu sanatate Gigi ca n-ai plecat sa ramai la Steaua pana mori, ca sa putem sa o intrecem pe Steaua la numar de titluri!Si ai grija Gigi sa nu retrogradeze Steaua, ca pe cine o sa mai batem tur-retur daca nu pe Steaua.Pe la locul 10-11 e ok daca va clasati in fiecare an!TRAIASCA GIGI!
Eu am intrat în acest joc al presei şi ne-am distrat un pic. La un moment dat am avut gînduri serioase să vînd", a mai spus JIJIBONU'. Ai avut gînduri serioase s-o vinzi pe _ma_ta _cretinu' _dracului ce esti
Eu am intrat în acest joc al presei şi ne-am distrat un pic. La un moment dat am avut gînduri serioase să vînd", a mai spus JIJIBONU'. "am avut gînduri serioase" s-o vinzi pe ma-ta _cretinu' _dracului ce esti
STeaua e familia mea pe care am sa o bag in B sa joace cu cealalata familie Steaua 2.Asta-i pofta ce am poftit dixit Gigi Viteazul Bekali.
cu lacatus in frunte si cu gigi manager Steaua va retrograda daca nu anul asta, anul viitor sigur!Gigi draga daca nu ai bani de ruleta il vinzi pe nicolita si stancu!
pleaca fhututzi creierii mhathiiii!!!!! ne distrugi! sa ma cak pe mufa ta,ne-ai zapacit pe toti cu razgandirile tale,esti un om de nimic! aseara incoltise speranta in sufletu meu,acum mi-e scarba si mai tare de tine! nulitateo,din cauza ta am ajuns sa fiu indiferent cand steaua nu bate,mi-ai distrus dragostea pentru echipa pe care o iubeam de la 8 ani! nu te mai suport!!!!!! ce trebuie sa facem ca sa pleci?
vand haine originale aduse din Spania la preturi foarte foarte mici:blugi camasi plovere geci geci piele pantofi adidasi....zara bershka pullandbear springfield massimo dutti benneton cortefiel.....pentru poze .ID pushtanu purisan delpes cu liniuta intre ele sau 0762982178 Mihai...
bravo nea gigi fii tare pe pozitie si nu vinde steaua,la anul puteti sa jucati in b .nu te lasa influentat de nimeni.stelstii sant ca oile tale fac ce le spui tu,si ai cel mai mare antrenor-sluga din romania
stati cuminti copii dupa cfr-otopeni o sa fiti pe locul 6...tineti-o tot asa...daca tot nu va retrogradeaza frf pt @premieri' si blaturi..poate avem noroc si retrogradati singuri..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.