Alte știri din fotbal
A lucrat cu Hagi în primul mandat la națională și avertizează: „Pentru săracul Ianis e o problemă. Presiunea va fi dublă””
0
Ce campion al României vrea să transfere nou-promovata
0
Ciprian Deac semnează un nou contract! Se va întâmpla după jocul cu FC Argeș
0
SOS! Dinamo are infirmeria plină înainte de barajul pentru Europa » Ce jucători vor fi recuperați în timp util
0
Știri din fotbal internațional
Cele mai tari meme-uri după ce Arsenal a câștigat titlul în Premier League la distanță de 22 de ani: „Gabriel Martinelli este mai bun decât Cristiano Ronaldo a fost vreodată”
0
Când se joacă finala barajului pentru Conference League dintre Dinamo și FCSB / Botoșani + stadionul ales
0
Liber de contract, Dorin Rotariu anunță: „Pentru ei vreau să joc”
0
A intrat în istoria Premier League! Puștiul lui Arsenal a doborât recordul lui Phil Foden după titlul câștigat de „tunari”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
0
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Gaură de peste 100.000.000 de lei la Tarom: Radu Miruță a blocat bugetul ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
aceasta "proprietate " a lui este de interes national , iar noi il vom face sa o vanda ....tu daca esti rapidist e logic ca nu vrei...
Aprobare pt protest...
Democratie..de-aia...asa cum el a cumparat Steaua prin fentarea legilor si noi il injuram cum vrem! Macar noi avem aprobare de la primarie, suntem in leegalitate!
vai cati SPUR-CATI suparati ! induiosator =))) :))))) cum ma retarzilor ma sa ii cereti lu' Gigi sa plece .. cand Steaua e proprietatea lui :))))
Chiar de am fi toti impotriva lui Becali intelegeti un lucru care trebuie sa il stiti despre democratie. El a cumparat un club si in acel moment cu tot cu nume si palmares este proprietatea lui personala. Nu aveti ce sa ii faceti orice s-ar intampla. Este ceva de genul: eu stiu ca vecinul meu isi strica intentionat propriul apartament iar eu ma duc la el si ii bat in usa cerandu-i sa plece din casa pentru ca nu mi se pare normal sa isi strice casa. Pe bune ... este clubul lui din pacate pentru ca alti i-au dat acest club pe mana, la fel ca si alte cluburi din tara asta.
ciobaneeeeeeee dobitoc esti tu ba,hahalera de vedeta ce esti.pleaca din ghenceaaaaaa
S'il vous plait, monsieur!!! Shaorma pour AISS !!!
putini mai sunt cei ce il sufera pe becali.Nu o sa mai obtina in viata lui un nou mandat de europarlamentar
SA VA FIE RUSINE,VOUA TINERILOR STELISTI ESTE ADEVARAT CA GIGI NU ESTE UN MANAGER BUN,DAR ISI DORESTE CE VREM SI NOI, IAR VOI IN LOC SA FITI CU ECHIPA SI LA BINE SI LA RAU VA LASATI DUSI DE NAS DE ACEI LIDER DE GALERIE CARE VOR SA-SI FACA IMAGINE PE SPATELE VOSTRU(TARE NAIVI SUNTETI) RUSINE SA VA FIE!!!!!!!!!!
Ne vedem la tine acasa ciobane!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.