Alte știri din fotbal
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Ionuț Chirilă și-a început treaba la noua echipă, dar e pregătit să renunțe deja la post: „Sunt obișnuit”
0
Dorinel Munteanu a semnat! Vestea primită chiar la prezentarea oficială: „2 milioane de euro, controlează tot”
0
Fără precedent la Craiova! Suporterii s-au așezat la cozi imense: de ce se grăbesc oltenii
0
Știri din fotbal internațional
Superliga trimite doi oameni la Cupa Mondială » Comparația cu 2022 și 2018 + Cum stau Ungaria, Ucraina și Serbia?
0
Jucătorii lui Thomas Tuchel, zguduiți de un cutremur de 6,1 grade pe scara Richter!
0
Barcelona a decis să nu intre într-o licitație cu Real Madrid pentru Julian Alvarez
0
Încă o inovație bizară la Mondial » FIFA lansează un serviciu controversat pe stadioane, denumit „Super Shoutout”
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
4
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
*idei cu apelative
Oricum, esti razboinicul luminilor, fii capitanul antropizilor stelisti, va meritati.
Mare e gradina lui Dumnezeu si multe gauri are gardul ei prin care multi Cercopiteci au ramas slobozi. Si la gura si la minte! Pai ba gibonule, l-ai vandut pe Stancu de foame si, acum, ti s-au umflat c//o//aiele in tine ca vrei tu sa iei fotbalisti liberi de contract? Maimuta ratacita de regnul omenesc, pai daca booveanu este ganganie, tu nici liliac nu meriti sa fii! Desi stai cam tot timpus cu capu' in jos, de aia iti vin mereu idei apelative stereotipe despre cei ce isi bat joc de tine!
Ce vise erotice are gigi becali,fratii Costea nu vor ajunge niciodata la steaua.FORZA STIINTA
II ia SI pe astia? Dar pe cine a mai luat? pe bune, nu doar din vorbe
R.Naum: "Un singur lucru vroiam sa va mai intreb..am vb ieri cu d-l Mititelu si a zis,citez ca daca.....se va razbuna in cel mai extrem mod posibil"Imediat..intra Becali:"CEE..ce extrem??" R.Naum(dintr-o data...afisand un aer nevinovat..parca nu tocmai el scormonise in r.a.h.a.t).."pai nu stiu..dom Becali..etc etcMAI RADU NAUM..ARE DREPTATE ADRIAN GEORGESCU CAND VA FACE RESPONSABILI DE INSTIGARE LA SCANDAL???ARE!deci ce vroiai sa-l intrebi pe Becali ca nu l ai intrebat n
BAI am zis la STOIA,dece nu-mi dati tot mesajul,va bate ciobanul de fecali.Rusine,NENOROCITILOR,rusine.
BAI am zis la STOIA,dece nu-mi dati tot mesajul,va cearta ciobanulde fecali.
Ciobane,te rugam frumos ba,i-al si pe DINA,la stoia,hai ba ca e bun in atac,da si el goluri,peste un an il vinzi mai bine ca pe Stancu.Hai ba te rugam,scapa-ne de el,nu fi oaie cu soric,t-il dam mai mult gratis,asta nu poate juca fara fratii Costea.
POATE TE BATE DUMNEZEU GIGI , SI TE DA PE ,,MUTE,, CA PREA ESTI PIZMAS...HALAL DE FATA DE CREDINCIOS PE CARE O AFISEZI FARISEIC...LASA BA CRAIOVA IN PACE, CA TE INJURA TOTI ROMANII DEMNI ,CHIAR VREI SA SUGHITI NON STOP? HAI CRAIOVA ... VORBESTI MULT SI DUSMANOS.JIJI GO TO ALBANIA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.