Alte știri din fotbal
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
2
Transfer de top la UTA Arad: internaționalul francez de juniori a semnat
0
Petrolul s-a despărțit de Gicu Grozav: „Mult succes pe mai departe!”
0
Ipoteză neașteptată: „FCSB a transferat pe altcineva, de asta a renunțat la Anderson Ceara”
2
Știri din fotbal internațional
Suedia a fost umilită de Olanda » Prestație de gală pentru „Portocala Mecanică”
5
Germania - Coasta de Fildeș, pentru șefia Grupei E » Echipele de start
0
„Dubla” lui Brobbey a trimis Olanda într-un top select » Doar 8 naționale se pot lăuda cu această performanță
0
A marcat primele goluri la Campionatul Mondial și a intrat în istoria Olandei
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
4
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cu cifrele pe masă. Rezultatele politice ale puciștilor PNL care au dat în ...
Libertatea
catalynneeeee...n-ai dat coltul bre...?..te recunoaste lumea dintr-o suta de postalaci imediatamente !
Fara "antrenamentele" neamtului Neubert, echipa ilegala FC FCSB SA nu va face mare branza in Liga 1, iar in europa Dumnezeu cu mila!
care top tata.Este un neica nimeni care pe unde s-a dus nu a facut doi bani.Cu o singura exceptie cu urziceniul ca acolo au fost fratii becali victor si giovani in cirdasie cu popescu care a cumparat ultimul arbitru strain l-au facut campion.Asta si cu ajutorul unui zicu lobont si multi vinzatori de meciuri de la dinamo.Atit a facuta reusit sa-si cumpere cu mafia care azi este prin puscarii un campionat ca sa-l faca mare cind de fapt era un NIMENI si asta s-a vazut dupa ce nu i-au mai putut cumpara nimic frati becali si puscariasul popescu. Asa ca mai usor cu marele antrenor ca pina una alta de mare ce este nu a ajuns la celsi londra ci printre dune antrenind pe dune de nisip.
Perfect. Dan Petrescu antrenor, MM si el ceva pe acolo, mai lipseste Muniz Fernandez si titlul e acontat.
cine poate crede ca un om care a jucat la chelsea poate ajunge robul picurarului se inseala amarnic .astea sunt shtoluri de doi lei pentru haladiti gen stalin.singura scapare a ipochimenului e la athos!
Nu este vreo noutate, dar e bine de reamintit faptul ca in anul 2003 o mare nedreptate a fost comisa împotriva raposatei echipe de traditie Steaua Bucuresti, locul acesteia in Liga 1 fiind luat in mod ABUZIV si ILEGAL de catre FC FCSB SA, aceasta insusindu-si nemeritat stema si istoria defunctei. Decizia Tribunalului București din data de 21.12.2016 indreapta parțial ilegalitatea comisa, dar FRF trebuie sa intervina decisiv si sa retrogradeze aceasta mizerabila echipa in Liga 5, fara drept de promovare in primii 3 ani!!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
”CÂINII MICI” AU CÂȘTIGAT IAR. BRATU: ”SUNTEM PREGĂTIȚI SĂ FIM CAMPIONI”Echipa de start: Esanu Mihai – Anghel Roberto, Ciobotariu Denis, Ricardo Grigore, Negotei Raul – Vlad Vladuț, Gheorghe Liviu – Ion Gheorghe, Vasile Rafael, Codreanu Mihai – Neicutescu Mihai Marcatori: Rafael Vasile (minutul 8) și Mihai Neicutescu (minutul 92
Il vrei pe Spuma antrenor la FC Fcsb 2003 SA ?
*** catalynn aka poison aka stark aka timm si multi altii posteaza la foc automat mesaje diversioniste de securist, asa cum l-a instruit vanzatorul de saşi gelu eftimie
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.