Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
Jiji v-a sunat pe voi sau viu pe el? Si apare intrebarea in realitate cine pe cine a pus la punct ? Ati ajuns slujile lui jiji si tot voi va dati aere.
Este un pic cam târziu pentru media sa mai oprească influenta nefastă a acestui ***, sunt ani de zile de când aceasta caricatura este promovata asiduu din considerente numai de ei știute. Cât timp a fost detașat la Biblioteca națională a României unde a scris capodopere pentru literatură română totul a fost ok. Când a ieșit a promis că nu va mai avea derapaje la tv, nu va mai jigni aiurea în tramvai si va sta departe de conflicte. ***, omul este megaloman mai rău decât Ceașcă, un nou mandat la bibliotecă i-ar prinde bine. Un singur neuron de-al lui Radu Paraschivescu produce cât toți neuronii grobianului din Pipera.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciocu' mic, poate tu esti invatat sa ti se vorbeasca asa.
Aha ,,deci tu ceri sa nu mai scrie astia nimic de RINAMO ?
"O să batem în următoarele două meciuri şi o să ne calificăm. Să-l invitaţi pe domnul Paraschivescu şi la ultimul meci cu Villarreal şi, după meci, să-i daţi cuvântul", a fost derapajul lui Becali.""" mai fratilor,voi aveti notiunea cuvintelor?????? ce derapaj e asta????? p.s. pt dinamovistu moraru,am un sfat.au mai fost concediati ziaristii din cauza lui gigi,baga de seama!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Macar de-ar face toti ce a facut Moraru... Bravo lui! GSP ar putea lua exemplu, in loc sa promoveze toate cancanurile si mizeriile.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
deci rezumand, moldoveanul dinamovist venit de la coada vacii din vaslui ii inchide telefonul ciobanului care pastoreste steaua. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.