Alte știri din fotbal
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Știri din fotbal internațional
Au publicat cifrele: câți bani câștigă analiștii TV » 21 de experți au împărțit 2,3 milioane de euro
0
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portret făcut de italieni antrenorului: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
dreptul la o opinie o au toti. sa nu uiti asta cat ai trai tu pentru ca daca uiti o sa faci greseli, unele chiar foarte mari si in final te vor afecta pe tine.
Corect. Oricat se fereste el sa nu dea din casa, pana la urma tot da. Si nu e bine. Sunt lucruri care se spun si sunt lucruri care nu se spun, nu pentru ca ar fi rele ci pentru ca nu vor fi interpretate corect, mai ales de o presa ca in Romania care nu face decat sa-si bata joc de meseria de gazetar (cu putine exceptii). Asa ca Duckadam, da e o legenda, si pare a fi un om bun, dar vorbeste prea mult la TV. Cred ca daca ar fi mai cumpatat si mai atent la ce spune i-ar prinde mult mai bine si lui si clubului.
Duckadam e la Steaua pentru imagine,la echipa nu are nici un cuvant.Doar la TV isi spune si el cu parerea.E normal ca jucatorii sa il perceapa ca o papusa pusa in vitrina de cioban.
Deocamdata doar Dukadam a demonstrat ca are dreptul sa vorbeasca , Bourceanu NU.
Deocamdata doar Dukadam a demonstrat ca are dreptul sa vorbeasca , Bourceanu NU.
are dreptate belo, dar nici duckadam n-are cu cine vorbi. daca tatarusanu il ignora, ce sa faca si el?
si daca ala debiteaza tampenii, Belo ce sa faca, sa-i dea dreptate? hai ca esti penibil
rusine belo omul in care tragi e fostul tau coleg....lipsa crasa de caracter !!!!
Normal ca unul ca tine ar fugi in tara ta natala: India . Asta daca e sârb a fugit în Yugoslavia și dacă venea de la cea mai buna echipa romanească de atunci, s-a dus la cea mai buna echipa sârbeasca de atunci. Recordul lui de dublu-campion al Europei nu va fi doborât niciodată.
bai cioara ordinara, zboara dracului de aici....nu ati avut in toata istoria voastra un jucator macar sa se apropie de Belo.....fmm de cioara borata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.