Alte știri din fotbal
Liderul Superligii contraatacă după decizia LPF: „Ne deranjează, poate le e teamă!” » Săgeți subtile: „Toată lumea va fi invitată de noi la petrecere”
0
Omul care l-a adus pe Macalou în România a dezvăluit cum s-a realizat transferul » Ce spune Sabău despre noul star din Superliga: „Erau semne de întrebare”
0
Kyros Vassaras, întâlnire cu reprezentanții cluburilor din Superliga: marii absenți
0
FRF introduce un nou sistem în Superliga și Cupa României » Ideea cerută în trecut de Mirel Rădoi va fi pusă în practică
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid impune o interdicție înainte de meciul cu Manchester City, din Liga Campionilor
0
Cassano distruge derby-ul pierdut de Chivu: „Un show dezgustător. Nu s-a schimbat însă nimic pentru titlu!”
0
Faza optimilor de finală ale Ligii Campionilor debutează marți cu Galatasaray - Liverpool
0
Alvaro Arbeloa îl acuză iar pe președintele Barcelonei: „Candidatul Laporta i-a cvadruplat salariul lui Negreira"
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Luptător cunoscut de MMA mort în mașina sa de 530 de cai putere, după ce a ...
Libertatea
Dezastroasă suprafata gazonului. Cum sa poti aplica tactici de fotbal pe teren de motocros? Bergodi e un antrenor bun. Declaratia lui Razvan Lucescu in legatura cu meciul e corecta.
nu te-a surprins cu nimic ? pai in cazul asta ce putem intelege, ca te asteptai sa perzi meciul?
Bergodi tre sa ramana, cum naiba sa-i cereti demisia dupa un esec cu ceva ghinion? Steaua chiar a avut ocazii azi; dar mai are nevoie de niste jucatori; mijlocul nu e ok, e nevoie de mai mult forta si viteza. si evident mai e nevoie de un gazon pe masura.
Sa fim seriosi, da, Steaua a avut mai multe ocazii, dar nu suficiente in fata unei echipe ca Urziceniul. Pana la urma jocul Stelei este subtzire, fara vana, dar cand axul central a fost distrus, nu poti sa ai pretentii. Fara cuplul Goian-Ghionea apararea e varza, iar Onicas e departe de O. Petre sau Lovin. O sa va muscati pumnii ca l-ati dat pe Lovin! Acum l-ati gasit pe Banel sa-l injurati. Sunteti penibili, de aia a pierdut Steaua, din cauza lui Banel! Oierul si Bergodi sunt singurii vinovati!
Nu inteleg deficientii care cer deja demisia. Chiar nu va dati seama ca Steaua nu poate mai mult? Azi chiar a dominat si merita victoria. Oricum, nu e antrenor mai bun decat Bergodi pentru Steaua la ora actuala, e ridicol sa plece si el ca a pierdut un meci, impotriva lui Dan Petrescu, apropo. Sunt dezamagit nu numai de cioban, ci si de suporterii analfabeti ai Stelei.
pana acum ziceati ca va fi blat , acum o dati in balarii , p`1samas pe ochi vostrii de imbecili , toti astia care posteaza aici doar ca sa isi exprime frustrarile sau ce viseaza noaptea ,datorita unora ca voi , fotbalul a luat-o razna sau cel putin suporterii , oameni fara minte.
cine sa te mai surprinda pe tine, bai bergodi, in saptamana in care becali te-a facut zdrente?! asta seara trebuia sa-ti dai demisia! daca aveai bilute, macar...
arsenal de romania:))) pac pac la becali in cap")
Steaua e slaba. ANDREI IONESCU e complet depasit din punct de vedere fizic, PETRE MARIN e depasit de varsta, iar Nicolita alearga ca bezmeticu si centreaza aiurea. cand ai atatia jucatori care nu conteaza pe teren e greu sa castigi
cat bun simt are omu asta.........las ca trecem si peste asta.......oricum unirea nu a jucat numic azi am fost mai buni......asta e am avut si ghinion....dar in viitor o sa vina si tanase si altfel o sa mearga
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.