Articol de Ovidiu Minea - Publicat sambata, 05 aprilie 2008 00:00
Antrenorul Politehnicii Iaşi, Ionuţ Popa, l-a etichetat pe atacantul Ionuţ Bîlbă drept “un copil fără minte”, după ce a fotbalistul a refuzat să oprească la semnalul unui agent de circulaţie, iar apoi a intrat într-un stîlp în centrul Iaşiului. “Am zis că-l bat dacă Poliţia spune că el a fost la volan în ultimul accident, însă nu-l mai bat. E destul bătut el in cap! Ce poţi să-i faci unui copil fără minte? Am incercat toate variantele cu el, nu ştiu ce să mai fac. Nici la meciul cu Urziceniul nu l-am văzut!”, a spus tehnicianul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!