Alte știri din fotbal
George Pușcaș, schimbat în prima repriză cu CFR » Ce problemă a acuzat
0
Robert Ilyes a plecat de la Csikszereda: „Cred că trebuie să scriu o carte ca să vă explic”
6
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlu dintre Universitatea Craiova și U Cluj
1
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
10
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
6
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un șofer a intrat cu 100km/h într-o mulțime de oameni la Modena, în Italia: ...
Libertatea
ha ha ha. ce gluma buna. la kfr nu vin nici macar suporteri din cluj cand joaca la cluj. cum bah sa fii asa de prost? te umilesti singur.
E greu, nu ? Cand neuronii iti sunt amortiti e mai greu. Se apropie finalul de campionat si meciurile capata o miza din ce in ce mai mare....pricepi bre ? Nu pentru echipa voastra vin oamenii.
CFR Cluj a reprezentat România cu cinste în Europa, calificându-se în primăvara europeană, în timp ce FC FCSB a terminat ultima, cea mai slabă, zero victorii, zero goluri marcate pe teren propriu și cu 2 manite luate.
stiu ca esti prost,dar noi vrem in ucl sau e.l.,nicidecum in intertoto. unde am si jucat cu rezervele in intertot.
Daca vei merge in concediu vara aceasta prin Europa, intreaba si tu ce echipa de fotbal din Romania cunoaste...ghici ce iti va raspunde?
Am mai scris, si manelistii au milioane de vizualizari desi maneaua nu are nici o treaba cu muzica, la fel fcsb, nici o treaba cu Steaua.....ăsta e nivelul la noi.
Te-as crede daca ai juca tu. Dar...
Lasand deoparte apelativele semn ca aveti o buna crestere si atibfacut scoala la zi, in ceea ce priveste numarul de suporteri, de ce nu ati avut asa record cu Rapid, cu U Craiova sau alte echipe....de ce tocmai ch CFR Cluj? Iti spun eu, e o echipa mai europeana decat Fcsb.
Să dea Dumnezeu să te faci bine!
Atunci fiti multumiti cu locul 2 sau 3 si Conference. Titlul de campioana e o palarie prea mare pentru voi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.