Articol de Ovidiu Minea - Publicat marti, 19 februarie 2008 00:00
Gruparea din Copou a anunţat preţul tichetelor la meciul cu Steaua, programat duminică, de la ora 20:30. Un bilet la peluze va costa 8 lei, iar la tribune 15 lei, fiecare plătitor urmînd să primească gratuit şi revista oficială a clubului. “În tur, preţul unui tichet la tribune la întîlnirile cu echipele mari a fost 22 lei, dar am decis reducerea preţului fiindcă le sîntem datori fanilor”, a motivat preşedintele Sorin Boca.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!