Alte știri din fotbal
După victoria cu Rapid, Filipe Coelho a vorbit despre noua achiziție: „Nu eu l-am adus, clubul a decis”
0
E frustrare în vestiarul Rapidului! S-a luat de coechipieri: „Acolo trebuie să dai gol. Poate câștigăm și noi un meci!”
0
Verdict clar după Craiova - Rapid 1-0: „Va ieși campioană și se va impune de o manieră categorică”
1
Note GSP la Craiova - Rapid 1-0 » „D-l Goe”! Cine a fost omul meciului și cine au fost repetenții
1
Știri din fotbal internațional
Nemaivăzut: arbitrul Danny Makkelie a primit un telefon în timpul finalei Cupei și s-a dus să răspundă
5
Pep Guardiola, concluzii după City - Arsenal: „Realitatea e una singură”
0
Mikel Arteta spune unde s-a făcut diferența cu City și ce-i rămâne de făcut lui Arsenal
0
GAME ON! Manchester City a bătut-o pe Arsenal și finalul sezonului în Premier League devine dramatic
13
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Judecătoare de la Tribunalul București bănuită că a folosit inteligența ...
Libertatea
Înjurături și amenințări la un meci de fotbal. Mama unui jucător a dat ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu se bazează pe discuții cu Nicușor Dan, după ce-i va retrage ...
Libertatea
bv lor daca joaca cu rezervele!!pai ce vreti sa isi acidenteze vedetele?:)) felicit cfr pt victorie!!parca ziceaau ceva de onoare si respect??mi s-a parut...
Ce m-as pipi pe mine de ris sa piarda steaua cea plina ce kk si ciobani!sa faca blat gloria, sa cistige dinamo si sa ia clujul campionatul!UHA
pt valentin dobre tu cred ca te uiti la alt meci ... chiar nu vezi ca aia de la bistrita dau cu stangul in dreptu'? Problema e cfr-ul nu se descurca sa traga macar odata la poarta ... si mai spera la titlu ... cred ca fc brasov le-ar da trei ... orice ar incerca ei tot steaua ia campionatul ..FORZA STEAUA !!!
Tuturor veneticilor si corciturilor sustinatori ai cfr ,aveti obraz gros ca al lui muresan din moment ce va bucurati pentru acest blat !...Sunteti lipsiti de demnitate si onoare!Rusine ipocritilor!Jos Dragomir!
C*urve
gloria si cfr fac ce stiu ele cel mai bine - BLAT.
sabau asta nu e ardelean, e moldovean de-al columbencei. un jeg de om, un infect, un nespalat. a stat la cutie si acum ajuta clujul. dinamo sa vanda meciul stelei si sa se faca dreptate!
mana cfr Clujului, apasa Muresan butoanele
Daca Bistrita baga gol din greseala? Domnule Valentin daca la sf meciului se va dovedi ca a fost un meci corect, ok , atunci bistritenii merita felicitari, pina atunci mai vedem. ce parere aveti ca bistrita joaca cu rezervele?
BLAT de BLAT !!!! Era de asteptat. Chiar preesedintele C.F.R. a recunoscut ca beneficiaza de sprijinul si "EXPERIENTA" clubului Gloria Bistrita. Stim cu toti ca "tata Jean" este cel mai "experimentat" presedinte din fotbalul romanesc. Nu este firesc ce se intampla, dar suntem in Romania. Oricum valoarea C.F.R. s-a vazut in meciurile cu cipriotii. HAI STEAUAAAAAAA !!!!!!!!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.