Alte știri din fotbal
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Nu-l mai lasati bai pe BUZARIN sa comenteze meciuri, ca nu are nici o treaba Nu-l mai lasati bai pe BUZARIN sa comenteze meciuri, ca nu are nici o treaba Nu-l mai lasati bai pe BUZARIN sa comenteze meciuri, ca nu are nici o treaba Nu-l mai lasati bai pe BUZARIN sa comenteze meciuri, ca nu are nici o treaba Nu-l mai lasati bai pe BUZARIN sa comenteze meciuri, ca nu are nici o treaba Nu-l mai lasati bai pe BUZARIN sa comenteze meciuri, ca nu are nici o treaba
la primul gol domnu' fundas de la bistrita e pe post de tuirst; la al 2-lea tatarusanu nu intinde mainile, chiar sare la misto - se vede clar pe cea de-a 2-a reluare!!! nu intelegeam de ce era borcea atat de sogur de victorie...
nu-l mai injurati voi pe borcea ca uite ce frumos aduce el punctele in vistieria clubului... mai un blat, mai un smen... ca doar asa mai luati si voi cate un campionat!
Nu-l mai lasati bai pe BUZARIN sa comenteze meciuri, ca nu are nici o treaba.
ciiiiiiiiiiiiiiineeeee eeeeeeeee peeeee primul loc?????? ciiiiinneeee eeee pe primuuuul locc??????ddddiiiiiinnnaaamooooo eeeeee diiiinnnaaamoooo eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
asta e echipa care v-a dat clasa pe 4 mai bai mmuceaaa!!!deci cum ramane cu mataa???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
mi-ar fi rusine sa ma laud cu scoru de la bistrita
Si inca ceva Bai PUUULLELOR - echipa de fotbal e NEC NIMENI NU VOI MAI RATATATILOR
ha ha ha uite si pe frustratii astia de stelisti...bai dar pe voi va roade invidia tare fratilor k dinamo trece pe 1 loc in etapa asta (pt k steoaia nu castiga azi) si k reusete sa faca ce voi nu ati reusit:adik sa bata la bistritza..sunteti cei mai penibili ciobeni sa mor eu...knd castiga dinamo cu o echipa care voi nu reusiti sa o bateti ..gata e blat pt voi...da ti va foc fraierilor...si nu uitati k portaru si cu ninu sunt ai vostri..:)))))
JOS COMUNISMUL!!! AFARA DIN EUROPA CU UNIREA TRICOLOR!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.