Alte știri din fotbal
Ce a spus Elias Charalambous, după ce FCSB a ratat play-off-ul
0
Panduru a auzit planul lui Becali cu Mirel Rădoi și a reacționat: „Nu scouting-mouthing!”
0
Concluziile lui Adrian Mihalcea: „Eșecul cu FCSB? Nu am înțeles mare lucru”
0
Gigi Becali vrea 5 fotbaliști la FCSB și a pus 3 nume pe lista neagră: „Acolo am pierdut play-off-ul”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Marin, o nouă pasă decisivă în Grecia » Mijlocașul român este pe val
0
Ionuț Radu, imperial într-o victorie mare pentru Celta Vigo: „Paradele serii!”
0
Meciul anului în Serie A! » „Thriller” AS Roma - Juventus, cu deznodământ în prelungiri
0
Mai rău decât FCSB! » Echipa de Liga Campionilor a ratat play-off-ul în campionatul intern
4
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
1
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cine preia conducerea în Iran, după moartea ayatollahului Ali Khamenei
Libertatea
„Nu pentru asta l-am votat!”. Rebeliune în mișcarea MAGA după atacul asupra ...
Adevărul
Strigătul de disperare al iranianului Alireza Mousavi de la Cluj Napoca: ...
GSP SPECIAL
Război SUA și Israel vs Iran: Trei soldați americani au fost uciși / 48 de ...
Libertatea
Intreb din necunistinta de cauza, pentru ca informatiile aparute in acest articol se cam bat cap in cap. Copos: "E însă unul care O ARE impresar pe Anamaria Prodan...". GSP: ""Decarul" giuleştean A FOST reprezentat în trecut de soţia antrenorului Stelei." Pana la urma care este adevarul?
herea daca te vinde bulibasa....te asteptam la steaua in retur sa ii bati tu pe ""ti""
Cred ca cel mai mare blatist de la Rapid este chiar Copos. A stricat si iar a stricat la echipa asta pana o sa o duca iar in B.
Bai Copoase parca ati innebunit cu totii la clubul ala. "Blatistul" este Sabau , un antrenor care cu lotul pe care i-l are sa dus sa se apere un meci intreg pe National Arena contra Stelei... pai ma mir ca nu v-au dat aia macar vreo 3. daca nu-l dai afara pe Sabau cit mai repede , nu va vad bine. Sabau este un antrenor slab. MAI slab decit Razvan Lucescu.
Oile aduc fericirea!Voi sunteti frustrati si mai aveti si o pasare deghizata in porumbel pe emblema!!
@unualtu...Slab joc al Rapidului, slab comentator. Meciul a fost pe Antena 1, daca te-ai uitat in alta parte, sau ai jucat pe PLAYSTATYON si ai invins , este explicabil comentariul tau.
Herea ,burca ,glauber ,oros ,OUT!
din pacate prin aparitia ta demonstrezi ca dusmanii bunului simt inca exista in numar mare printre oi
prietene cred ca ai vazut alt meci mai ai sa zici ca rApidul a dominat copios meciul si a pierdut din gresala.
Supereduardo...la orice esti super...in afara de limba romana:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.