Articol de Ovidiu Minea - Publicat marti, 01 aprilie 2008 00:00
Antrenorul Ionuţ Popa a anunţat că a propus conducerii clubului sancţionarea lui Ionuţ Bîlbă, pentru eliminarea de la Tîrgu Jiu. "I-am spus preşedintelui să-l amendeze şi dacă nu se va face acest lucru, îl trimit la echipa a doua!", a explicat Popa. "Echipa va reveni la pregătiri marţi după-amiaza, iar miercuri vom analiza situaţia lui Bîlbă. Vom stabili cuantumul amenzii care i se va aplica", a comentat preşedintele Sorin Boca.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!