Articol de Ovidiu Minea - Publicat joi, 24 aprilie 2008 00:00
Preşedintele Politehnicii Iaşi, Sorin Boca, a declarat că ameninţarea Comisiei pentru Statutul Jucătorului de neprogramare a echipei ieşene la meciul cu Bistriţa din cauza unei datorii faţă de CFR Cluj nu va fi pusă în practică.
“Într-o oră-două vom plăti cele 582 de milioane de lei vechi pe care le datorăm CFR-ului, aşa că vom juca meciul cu Gloria” a spus Boca, ce a adăugat că “putem obţine minimum 1 punct în meciul de sîmbătă”. Şeful executivului ieşean a mai precizat că, deşi e supărat pe suporteri după meciul de la Vaslui, le va pune la dispoziţie acestora 2 microbuze pentru deplasarea la Reghin.
Preşedintele Politehnicii Iaşi, Sorin Boca, a declarat că ameninţarea Comisiei pentru Statutul Jucătorului de neprogramare a echipei ieşene la meciul cu Bistriţa din cauza unei datorii faţă de CFR Cluj nu va fi pusă în practică.
“Într-o oră-două vom plăti cele 582 de milioane de lei vechi pe care le datorăm CFR-ului, aşa că vom juca meciul cu Gloria” a spus Boca, ce a adăugat că “putem obţine minimum 1 punct în meciul de sîmbătă”. Şeful executivului ieşean a mai precizat că, deşi e supărat pe suporteri după meciul de la Vaslui, le va pune la dispoziţie acestora 2 microbuze pentru deplasarea la Reghin.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!