Alte știri din fotbal
Un rapidist se antrenează cu Steaua!
0
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
0
Universitatea Craiova îl aduce pe Ronaldo! Transfer de Champions League la campioana României
3
Plătit de clubul anexat KGB-ului și devorator de presiune » Trecutul atipic al noului mijlocaș de la Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Brazilia - Haiti, meci crucial pentru echipa lui Ancelotti » „Selecao” caută prima victorie la turneul final
0
Scoția - Maroc, duel în grupa C la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Luis de la Fuente intervine la Mondial: „Doamne, cum se pot spune asemenea lucruri?!”
0
A lăsat România în afara Mondialului, acum acuză din America: „Haos creat arhitectural”
0
Lifestyle
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
0
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
Unul dintre cei mai apropiați oameni de Nicușor Dan regretă că l-a votat: ...
Libertatea
De ce vin nepalezii, srilankezii și indienii să muncească în România. Ce ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ionela Ciolan, expert în securitate europeană: „Regiunea Mării Negre rămâne ...
Libertatea
Comentariul ala nu era scris de mine,eu am facut referire la partea cu prostii cu facultate care din pacate sunt destui si ce-i mai trist e ca unii sunt pe pozitii inalte! Cine stie ca a muncit sa realizeze ceva nu trebuie sa se simta inclus.
''basescu a ramas la putere si a distrus tara pentru ca l-au votat oamenii cu facultate'' asta ai scris practic ai generalizat..
O vulpe se plimba prin padure si aude: - Cucuriguuuuuuu...Cucuriguuuuuuu...!!!!!! Atenta, încearca sa localizeze tufisul... din nou: - Cucuriguuuuuuu...Cucuriguuuuuuu...!!!!!! Se apropie de tufis: - Cucuriguuuuuuu...Cucuriguuuuuuu...!!!!!! Sare în tufis si pret de vreun sfert de ora se aud tot felul de zgomote ciudate ritmice. La un moment dat, din tufis apare un urs tragandu-si pantalonii si care cugeta "Mai, ce bine e sa stii o limba straina!!!"
I-a luat la tinta? daca spune adevarul despre prostia lor mai nou e un atac?
lemn tanase ..
Daca stii ca ai muncit n-ar trebui sa te incluzi in categoria mentionata! Atata timp cat facultatea in ultimii ani a devenit un must have,de multe ori cumparat,da sunt foarte multi absolventi care n-au habar de nimic. Dar ce vorbim noi aici,insasi prim-ministrul are doctorat luat aiurea si parlamentul e plin de d-astia...
Daca tu n-ai fost in stare sa faci o facultate asta nu inseamna ca noi suntem asa,Basescu a fost votat de acei oameni care si-au vandut si ultimul gram de onoare pe care-l aveau pe un kg de zahar.ca mai sunt si persoane care fac facultati cu ''ajutor'' nu te contrazic dar nu generaliza,eu unul am terminat 4 ani de facultate numai eu stiu cata munca am depus,plus stres ,efort si alti factori.nu cred ca este corect ce spui.cat despre minunatul portar a fost o mare teapa,lasa-l pe Chipciu sa nu cunoasca nicio limba atata timp cat cunoaste limba fotbalului,invata tu n limbi straine ca sa nu te mai plictisesti pe banca de rezerve (nici p-aia)
Dar la meciurile din CL si EL in ce limba a vorbit cu arbitrii cand protesta ? Nu conteaza ! Conteaza ca marcheaza in poarta cainilor : )))
"CA Cluburile" astea insolvente asa cum le zici tu incearca sa scape de trecutul murdar pe care l-au avut. Nu e vina jucatorilor sau a suporterilor "CA Conducatori" acestor cluburi nu au stiut decat sa faca jaf. Radeti cat mai puteti oiteler....ca si cand ne revenim va fi foarte greu cu noi! Mandru ca sunt dinamovist....si nu mi-e rusine de insolventa pentru "CA Clubul" va avea un nou inceput!
Pentru Dodel pana si limba romana este una straina, fara indoiala. Cat despre Scuipciu, porecla spune totul despre ce stie cel mai bine sa faca. Bogatoniv, ai avut niste asteptari mult prea mari!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.