Alte știri din fotbal
Vaișcovici a rămas impresionat de jucătorul lui Dinamo: „Cântărețul meu preferat la trompetă”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului, jucătorii lui Coelho au venit să-și ia adio
0
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
1
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
referitor la comentariul tau .. '' cei ca mine'' iti raspund sa citesti mai bine comentariul meu !! daca citesti mai bine ... si reusesti sa si intelegi , ai sa vezi ca in comentariul respectiv eu puneam la indoiala '' calitatile'' de antrenor ale lui andone ... nu sistemul de plata discutat/agreat de catre patron si angajat !! Stiu ce a facut la astra , pentru ca am vazut ce a facut si la fcsb/steaua ... un trancalau fara nici o idee .. ideal pentru pretentiile lui jiji de '' principal'' !! la astra , nu trebuie sa '' stai la ***lui andone'' ca sa vezi ce face , logica elementara(elementara da tre' sa o ai totusi!!) iti spune ca alibec si budescu .. faceau tactica si jocul echipei , andone fiind responsabil cu entertainement-ul echipei .. sau cu gratarele ... dupe cum spuneam !!
am o intrebare pentru cei ca tine. daca patronul nu ti-ar da bani timp de 4 luni dar ai fi obligat sa ramai la munca tu ce ai face? ai mai face treaba cum trebuie? jucatorii au un statut aberant din punctul meu de vedere. adica tu patron poti sa il platesti cand vrei tu iar el este obligat sa vina la program? in mod normal trebuia ca jucatorul sa poata pleca in secunda in care are o zi restanta la salariu. ce atatea comisii sau procese? mi-ai dat banii? nu! atunci eu de maine nu mai vin. este obligatia patronilor sa plateasca banii. de unde sti tu ce a facut antrenorul la Astra? ai stat tu la *** lui si ai vazut?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
'' am facut tot ceea ce a tinut de mine''HAHAHAHAHA!! ... adica gratare , ca de antrenorat .... HAHAHAHAJA!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.