Alte știri din fotbal
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
1
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
1
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
FIFA și Iran, întâlnire pozitivă înainte de Campionatul Mondial
0
Echipele de start în Derby della Capitale, cu miza Champions League » Roma - Lazio și alte două dueluri de foc
0
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Frumoasa comparație Jelinschi @Mm)) amândoi sunt angajați la stăpân))
Zelinsky e in razboi si sta toata ziua pe Insta si pe Facebook ...si voi sunteti tare ocupati ...se vede dupa rezultate! Alea din EUROPA!!!
Despre finală a mai postat ceva? :)) US27, nimic? Știm. Sunt 27 de fecesebisti care încă mai cred că FC FCSB e Steaua București. :))
Un argat guraliv, nimic mai mult!
Un puscarias obraznic.
Alo, gigistule, cumva a fost închis Balanescu pentru hoție si nu ciobanul infractor și mm? Pana una, alta jiji și mm sunt infractori dovediți și ii cunoaște o tara întreaga, nu degeaba sunt disprețuiți de o tara intreaga din Timișoara pana în Constanța. Pentru tine și cei de teapa ta manager bun inseamna un pușcăriaș bătăuș și certăreț?
Stăpânul managerului nu e ăla cu valiza de la Cluj și care fugea cu bani după jucătorii Gloriei Bistrița?!
Vechiul locatar al cutiei de carton este orice in afară de conducător de club de fotbal.
MM cel mai bun manager din România persiflat de gangsterul Bălănescu care umbla zilele trecute cu geanta de bani de la CFR
adevarat , chiar ca ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.