Alte știri din fotbal
Gestul de la conferința României l-a enervat la culme: „Aveau avion de prins? Dacă ajungeam la lovituri de departajare îl mai prindeau?”
1
Gigi Becali nu s-a abținut și a intrat în direct după Turcia - România: „Pe Hagi n-o să-l vedeți NICIODATĂ jucând cu ei doi”
0
„Ce ne-am speriat așa?!” » Dorinel Munteanu n-a iertat pe nimeni: „Patru schimbări ar fi trebuit făcute la pauză! Poate Hagi aduce mai multă îndrăzneală”
0
Vincenzo Montella s-a răstit la un jurnalist român: „Dacă faceți o greșeală într-un articol, dumneavoastră vă dați demisia?!”
1
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
2
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Si MM-ul are pe cineva defect in familie, am auzit ca Teodorei ii place atat de mult pilula ca tot Galatiul ar fi dat-o.
Initial, cand am vazut declaratia aia, habar n-am avut ca memeu' a facut misto de Chipirliu acolo, ma gandeam ca a inceput sa dea el rateuri. Chiar m-am intrebat daca nu cumva timpul petrecut in inchisoare l-a afectat din punct de vedere mental. Se pare ca nu, a ramas acelasi tip zeflemitor, pe de alta parte si Chipirliu ar trebui s-o lase mai usor cu sensibilitatea, o data ce a ajuns cunoscut a devenit si expus in mod public, atat cu calitatile cat si cu defectele lui. Mai bine tacea, ca nu cred ca intelesese prea multa lume de zeflemeaua lui meme.
N-aveti activitati la cazarma vinerea?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MM un *** cu "I" mare. N-am cuvinte!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bravo mister mucegai !!!!
Credeam că ne spui ce părere ai despre caracterul lui MM.
MM o da la intors ca la Ploiesti. Ar trebui macar sa recunoasca faptul ca i-a aplicat o lovitura sub centura lui Chipirliu si ca a facut-o premeditat. Nu a fost vorba de inspiratie de moment acolo, e clar ca MM a exersat in oglinda balbaiala aia cu mult inainte inainte de conferinta de presa.
Felicitari, Chipirliu, esti un lord! Cat despre Stoica, lasa-l in durerea lui, e ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am realizat .. ce a realizat csa .. :))) Pe banii romanilor au distrus echipa cu cele mai mari performante din România.. Csa an înființare 2017 .. Din 2017 până-n prezent activează în ligile inferioare.. știind ca dacă promovează pierd bugetul plătit de toți românii .. Martorii lui talpan putini la număr ( tot ii aud cum rad ca vezi domne putini suporteri la fcsb, uitând ca au avut meci cu rapid în Ghencea... și era plin de rapidisti) se lauda cu faptul ca FCSB se bate an de an la titlu .. dar nu l câștiga.. Martori ai lui Talpan .. vrem sa auzi. Performantele csa-ului din 2017 până-n prezent ? Asta înseamnă steaua pentru voi ? Haideți în liga 1 .. ca îmi este frica de cât ma va costa întreținerea csa ului ... pe noua arena Ghencea .. Eu sincer .. chiar vreau sa promovați... sa aveți un patron din vise ... pe cal cu un corn mare între picioare .. care sa facă steaua cum vreți voi .. minunata și prea curata ... Deocamdată transparenta zero ... pentru avansarea din liga a 3 a în liga a 2 a ați cheltuit ca o echipa de liga 1 .. cantonamente prin antalia.. Ogararu 4 miii de euro .. asta e salariu de președinte...(de țară) și e doar unu din angajații csa ului .... Deșteaptă-te Romane!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.