Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Exact acelasi lucru care il spune Bokila a fost una dintre intrebarile mele ....indiferent de optiunea care o avea Petrolul de cumparare dupa imprumut trebuia clar sa se inteleaga si cu jucatorul. Petrolul a facut o mare mare prostie dar cand esti calic asta se intampla. Acum sa fac si eu haz de necaz, nu mai bine il vindeau Stelei cand l-au vrut? Dar deh.... e mai bine sa nu incasezi nimic dupa urma lui.
Nu vedeti ca nici un club nu semneaza cu el,pai daca are asa oferte de ce nu semneaza cu un club? toti se feresc sa il inregimenteze,stiu ce despagubiri trebuie sa plateasca petrolului in cazul in care il suspenda fifa.
si uite asa petrolul si a luat adio de la un jucator bun...
S-a incercat si de o parte si de alta sa se intinda sfoara... pana la urma aceasta s-a rupt iar toate intelegerile au esuat!! Pana la urma si Bokila are dreptate, si Petrolul !! Fiecare e cu dreptatea lui: asa-i cand nu exista intelegere intre parti. Concluziile: Pentru Petrolul: Bye-bye milioane de dolari!! Pentru Bokila: Bye-bye cupe europene !!
Daca intreba avocatii Petrolului si acestia i-ar fi spus ca e jucatorul ploiestenilor fara doar si poate. :-)
E un mare ratat bokila asta...
Moaaamaaa.... Cu 3 avocati.... Or fi avocatii lu' Becali, ca tare bine l-au "aranjat"...
Mi-a cazut antipatic Bokila asta :|fite si numai fite de parca ar fi Ronaldo,.
Petrolul nu arata contractul cu Bokila,probabil ca au vreo clauza de confidentialitate.
Nu stim sigur care are dreptate dar eu fac pariu ca se duce la alta echipa si nu o sa arate nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.