FOTBAL » LIGA 1 » CRAIOVA - STEAUA, MÎINE, ORA 20:45, LIVETEXT PE GSP.RO ŞI LIVEVIDEO PE GSP.RO ŞI ANTENA1
Alte știri din fotbal
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
0
Raul Rusescu, uluit de jucătorul momentului în Superliga: „Incredibil, incredibil! Până acum călca pe minge”
0
Gol din penalty în prelungiri la Sepsi - Voluntari! Suspansul continuă în lupta pentru promovare
2
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Patru goluri în Ghencea
0
Știri din fotbal internațional
S-a stabilit data când se va juca meciul care poate decide titlul în Franța
0
Bayern - Real Madrid, retur de foc în „sferturile” Ligii Campionilor
0
Propune schimbări-șoc în fotbal și îl distruge pe Infantino: „Omorâți jucătorii! Vrea să fie la Casa Albă în locul lui Trump”
0
UEFA a explicat cele mai controversate decizii de arbitraj luate marți seară în Liga Campionilor
3
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Peter Magyar vrea să desființeze televiziunea de stat din Ungaria: ...
Libertatea
singura cupa europeana ,o are steaua.deci nu stiu ce sa zic de palmarese.puncte pt romania ultimii 10 ani,mai mult de cit jumatate tot steaua.datorita stelei ,multe cluburi au jucat in cupe. iar despre boloni,is mandru ca-i roman.are peste 100 de ii.ai un om educat,ce sa zic.bravo loti.hai romania,sa bata cine-i mai bun.
boloni,mai bine ne povestesti cine era valentin ceausescu,ce facea el pe la steaua si cum arata ghencea plin de militari in termen adusi cu forta la meci...
asta saracu apare si el cand e vreun meci mai importand si isi da si el cu parerea.saracu.
Maestre boloni ! Ce ne poti spune despre "celebrul" meci de la Oradea prelungit cu vro 15 min si vreo 3 penalty-uri pana ati castigat - si in care ai evoluat ? Dar despre Cupa luata dupa ce ati parasit terenul, la ordinul lui ceausescu ? Ati predat-o dupa Revolutie ? Ce sila imi faci IPOCRITULE !!!
CAM PREA MULTA DISCUTIE CU SILVIAN CRISTESCU ASTA. DIN CATE STIU, A CAM FOST DAT AFARA DE LA STEAUA SI E NORMAL SA FIE SUPARAT. ACUM CE SA FACEM, SA NE PUNEM LA MINTEA LUI ? SI, ORICUM, SA-I RESPECTAM PE OLTENI, CA MERITA.
Boloni RESPECT !!! Acest om l-a adus in fotbalul mare pe Cristiano Ronaldo la sporting
te vom iubii mereu!
1. Cristescu nu e angajatul Craiovei 2. Cristescu nu a atacat jucatorii, ci trofeele interne, care stiti toti ca sunt umflate 3. Cine mai zice chestii de genul "sa moara oltenii" sa se gandeasca bine daca ii mai vor in echipa pe Radoi, Rada, Ionescu etc.
Acest individ, nu ii pomenim numele, cred ca este angajat pe post de goarna la Craiova.De cate ori joaca cu cate o echipa mai importanta ,hop si el cu parerea.Dar din cate imi aduc aminte acest gornist parca a jucat si el la Steaua.Trist este ca ziaristii il baga in seama pe gornistul Craiovei.
Bine spus, nea Loti.Tot respectul !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.