Alte știri din fotbal
Control antidoping imediat după Craiova - Botoșani » Cine au fost aleșii
0
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot s-a certat cu arbitrul! » The Sun: „Liverpool a făcut doi pași uriași înapoi”
0
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
Nu trebuie sa fii ironic ,dar din pacate tot stafful este la fel: Reghecampf , MM Stoica ,nu ai ce alege . Decat Praful ..
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...spune *** care-a lasat balta echipa nationala a Romaniei,ca sa antreneze la FC Porto.veneticul asta,care nu-si recunostea cetatenia romana,ar trebui ignorat de toti ziaristii,chiar si de cei aserviti inca BINOMULUI.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Boloni are dreptate. Lipsa de educatie ,badarania, mojicia acestui personaj face mult rau ,sau raul cel mare sa spunem.Sunt convins ca printre suporterii Stelei sunt multe persoane care sunt de acord cuacest aspect. Venim dupa un regim ce promova astfel de specimene de oameni in functii.Iar schimbarea mentalitatii este cel mai greu lucru.
Io comentez despre Steaua Bucuresti! In Romania am înțeles ca mai exista vreo 20 de formații care se numesc Steaua (asa ziceau aia ieri la știrile sportive de la ProTv si intervievau pe unii din Liga a 6-a care erau fani FCSB :-))) . La care Steaua te referi?!
Loti, sa-l punem pe Liiceanu sau pe Plesu la Steaua? Da, Becali a facut o gramada de greseli, dar asta nu va da dreptul sa distrugeti Steaua, pentru ca Becali tot va pleca la un moment dat, dar voi, daca ingropati Steaua o sa ramaneti in memorie ca cei ce ati castigat Cupa Campionilor Europeni si apoi ati ingropat Steaua.
Loti, cu tot respectul pe care ti-l port, te intreb daca stii sa ne spui cati "academicieni" sau oameni de stiinta romani cu renume fac parte din galeria stelista? Nu deveni ridicol, te implor, tu esti o legenda stelista si asa trebuie sa ramai! Distrugi o alta legenda, Duckadam, al carui nume a ramas inscris in Gartea Recordurilor..., pe cand al tau lipseste!
aha ... deci d-aia i s-a inchis echipa si lui Mititelu
Bag-o si p'aia ca se gudura la nea jiji sa il puna antrenor :-))) Nu ierta nimic! :-)))
Nu l-a lasat nevasta. In casa este sub papuc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.