Alte știri din fotbal
Scandal în Craiova Maxima! Legendele, la atac: „A luat-o razna? Ai uitat cine te-a făcut om? O să te miri că ești înjurat în Craiova!”
0
De ce e Filipe Coelho unic în istoria fotbalului românesc
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce se întâmplă în centrul orașului
2
Dinamo a ajuns la un acord pentru primul transfer al verii
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorul de la FCSB, convocat la Campionatul Mondial » Prima prezență din istorie
0
Cititorii Gazetei Sporturilor oferă un verdict clar după „dubla” lui Inter » Câte procente a avut Chivu în sondaj
0
Denzel Dumfries, elevul lui Chivu, curtat de clubul din Premier League
1
Lotul Croației pentru Campionatul Mondial » Luka Modric se pregătește de a cincea participare
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Cand vor intelege patronii romani ca nu poti face performanta decat cu antrenori straini?!?
Nu-i normal ca într-o viitoare carieră să numeri de la parter în sus? :))
Oare de ce nu pricepe securistul ăsta de Nicolae, că şi în acest an titlul este al Stelei ?
da bina a si afcut, cine rezista in atatia nervi si stres. DACA PATRONUL TOT PE TINE , NIMENI NU AR REZISTA NUMAI UN MURITOR DE FOAME AR LASA PATRONUL SA SE KACE IN GURA LUI PT ASI LUA BANUTII. BRAVO ISAILA!!!
F bine Daniele.......banu e ban,da nici sa fii carpa de sters pe jos.......Multa bafta in continuare si capul sus!!!!!!!
isaila nu e antrenorul cu care sa iei titlul, dar si sa te faca securistu in fel si chip....niciodata nu o sa faca securistu si porumboiu performanta, niciodata. sunt caractere dificile, care au nevoie de sclavi. ori...de cele mai multe ori, antrenorii buni, nu stau capra!
Are timp să-și demonstreze valoarea, a fost prea crud ptr a se înhăma la un jug prea mare ptr. el, asta-i realitatea.
Tot binele domnule Isaila Ai demonstrat ca ai valoare ca antrenor , ca ai mult bunsimt si ca nu suporti nesimtitii . Mult succes mai departe !!!!!!!!!!!!!!!
coktail de bețivan, țigane.
Astra are, în sfârșit, șansa să pună un antrenor pe măsura valorii fotbaliștilor pe care îi are contractați. Boul ăla, Niculaie , are fotbaliști plătiți regește conduși de antrenori experimentali, un fel de ghiveci înbinând talentul cu nevolnicia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.