Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - Hermannstadt, meci-cheie la retrogradare în Superliga » Echipe probabile + cote
0
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni » Echipe probabile + cote la pariuri
0
Petrolul, pe un butoi cu pulbere după egalul cu Dinamo: „A amânat explozia!” » Ce se întâmplă în culisele clubului din Ploiești
0
Contre acide în direct între Prunea și Ilie Dumitrescu: „Nu-mi spune tu mie! Ești în eroare / Astea sunt...”
0
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Încă un atacant pentru Massimiliano Allegri » Ofertat de Juventus și Nottingham Forest, a semnat însă cu Milan!
0
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Fabrizio Romano, anunț neașteptat: „Inter negociază cu Liverpool” » Chivu poate primi un campion din Premier League
2
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
Asta e dus rau de tot. Daca si asta a mai fost ghinion... A spune ca Dinamo a avut ghinion dupa ce Astra a avut 2 bare, plus inca 3 - 4 ocazii mari inseamna deja NESIMTIRE. Astra a avut ghinion, ca n-a fost 4-0
Paul Koulibaly e mult sub nivelul campionatului romanesc si trage echipa in jos!!! TREBUIE neaparat sa plece si sa fie promovat un jucator tanar de la echipa a doua !!!!!!!
Incearca sa isi apere fotbalisti, poate si indemnat de conducere. Nu cred ca Bonetti e un bun antrenor (e nevoie de multa munca pana colo), dar ganditi-va la "atacurile" la care este supus si gafe dubioase a unor jucatori. Dupa trei ani de antrenorat la Manchester United, Alex Ferguson a castigat primul sau trofeu (cupa FA )
Omu asta are caracter a dovedit-o punandu-i la punct pe Fecalioti si pentru asta il respect insa nu e de ajuns sa ai caracter pentru a fi un antrenor bun,sunt constient ca datorita actionarilor a ajuns dinamo in situatia asta dar parca totusi simt ca se poate face mai mult,nu inteleg de ce insista cu dragos grigore cand e vai m..tii lui,cu rus,cu musat cand are alte solutii.Io sincer am mare respect pentru Bonetti,il respect ca om,insa ca antrenor...............
acum cred ca-i aroganta,cum poti sa spui de koulibaly ca a jucat bine,sa fim realisti,eu nu vreau becaliada,dar nici sa vad ca suntem praf de 5 meciuri
imi pare rau s-o spun dar dario esti foarte slab ca antrenor asa ca mai bine lasa-ne pana nu-i prea tarziu!
Bonetti ne crezi tampiti? Ce meci ai vazut tu daca spui ca,Koulibaly a fost cel mai bun de pe teren? Esti chiar nesimtit....aceasta nesimtire o au si cei din conducere "investitori" de carton care te tin in brate. Da dovada de bun simt si pleaca la tine in Italia si antreneaza la diletanti ca acolo este locul tau.
Articol nesemnat sau jurnalistul se numeste Septembrie? Tu, Septembrie, ai vazut meciul? Campanie de presa impotriva lui Bonetti, finantata si orchestrata la nivel national de doi-trei machedoni dubiosi si libidinosi, mincinosi si basinosi, capabili sa treaca peste cadavre pt. 5 €. Ei sint viitorul fotbalului romanesc? Ei sint exponentii trecutului rusinos, ai coruptiei si mizeriei morale, ai pervertirii valorilor traditionale ai lacomiei, ai cistigului cu orice pret dar in primul rind fara munca. Piturca si-a intrat si el acum in rol, lotul, selectia sint facute pe baza de liste trimise de fratii puscariasi prin fax. Noapte buna, Romania!
atunci mergi sa-l pupi in fund pe reghe si lasa-ne pe noi cu bonetti))
e stelist nu poti sa i ceri multe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.