Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
0
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
0
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
0
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Scoția - Brazilia și Maroc - Haiti, meciuri decisive în Grupa C la Campionatul Mondial: decizia lui Ancelotti în privința lui Neymar
0
Visul bosniacilor continuă! Trei echipe calificate din Grupa B a Mondialului
2
Elveția le-a dat planurile peste cap gazdelor » Canada, „expulzată” de acasă în „16-imi”
0
Râde de transferul Barcelonei, după prestația de la Mondial: „În locul lor, aș verifica dacă s-a uscat cerneala pe contract”
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Cum trăiește o tânără avocată într-o garsonieră de 10 metri pătrați, la ...
Libertatea
Secretul bine păzit al regimului Ceaușescu: accidentul care a afectat-o ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
BNR pune în circulație noi bancnote în România. Ce se schimbă pe banii care ...
Libertatea
Bai Borcea... Esti un pirtzar ieftin ...tipicul de romanash parvenit... Ai venit de la bishnitza cu butelii si acum esti mare "DOMN"... Poti sa te imbraci in cele mai luxoase haine ( oricum albul iti sta dementzial ) ..poti sa te plimbi cu cele mai luxoase masini...poti fuma cele mai scumpe tigari ( ai copiat si tu ceva de la "mister" , alt oparit complexat )....poti sa iti cumperi ORICE.....TOT TZARAN ESTI si VEI FII !!! Rizi de Argaseala.... A luat Dinamo CHampions Lea
i..d..i..o..t oare merge?vai,mi-e rusine de mine ce vulgar sunt.
daca imi cenzurati cuvantul "i.d.i.o.t." ar trebui sa aveti grija si de semi.analfabetii care posteaza pe aici.dar ziaristii sunt pe masura conducatorilor.
VA LAUDATI ATAT DE MULT CA SUNTETI LA MASA BOGATILOR.DAR UITATI CA ATI FOST DOAR SERVITORI PT EI.SI- AU FACUT PUNCTELE TOTI CU VOI.DINAMO E SI MAI VARZA,DAR NICI STEAUA NU E SUPER ECHIPA PE CARE O CREDETI VOI.ASA CA PUTINA MODESTIE NU V-AR STRICA.SI LASATI CONDUCATORII IN PACE,NU MAI FITI LA FEL DE IDIOTI CA EI.
SA vedeti in cele doua etape ca cfr cj,e sus in clasament si ce jucatori for fi adusi in iarna la echipa iar santem campioni?
ooo maestreee!! bine ca esti tu competent, ati jucat de vreo 10 sau 15 ori pana acum in CL (nu mai stiu exact, am pierdut sirul) si recent v-ati calificat in primavara cupei romaniei :)))
CUM ESTE CUM NU ESTE DEOCAMDATA STEAUA A GUSTAT DIN SAMPANIA BOGATIILOR DAR DINAMO ,,,POATE PRIN 2020
iar scandaluri?ba da voi altceva mai stiti sa scrieti in ziaru asta?nu v-ar fi rusine...Romania.........
BORCEA sasi vada de lungul nasului pt, ca dinamo inca nu a ajuns in ucl, si cred dupa cum evolueaza echipa nu are sorti de izbinda fapte nu vb. si lauda vara rost hai dinamo??
desi il urasc pe papagal.. nu pot decat sa-i dau dreptate lu borcica de data asta.. cu presedinti incompetenti..si lingai pe deasupra.. nu ai cum sa faci performanta si sa ai linishte in cadrul clubului. au ramsa doar lepadaturi si actuali/viitori interlopi p-acolo..genu de crecuri in care se-nvarte si ciobanashul ghencean. pacpac
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.