Alte știri din fotbal
Fostul antrenor al lui Mititelu e cu ochii pe Superliga și e convins: „O minune să prindă play-off-ul”
0
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Echipajele ucrainene de drone „afumă” tancurile rusești în ascunzătorile lor
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
asa sunt ele numite, generic, "meciuri de fotbal" :)) :))
patronii astia ne cred ultimii fraieri. ne-am saturat sa venim pt echipa, cand stim ce mizerii conduc echipa....ne-am saturat de becali si borcea
e lasa bre nea butelie ca si porcu' a zis ca asta`i ultimu ca`i cald si tot a mai mancat dupe aia. unde mai pui ca mataluta ai mai plecat de vrio 10-15 de la echipa si tot la echipa ai ramas. asa ca lasati vrajeala ca nu tine.
Care meci? O sa fie o turca de 2 bani cum de altfel sint toate meciurile din Liga lui Mitica)))))))))))
Du-te linistit Borcica, nu vine nimeni :)) Ar trebui sa stea cativa fani in fata stadionului in caz ca vrea cineva sa intre :)))
ce vrajeala ai in tn borcele
Cam proasta declaratia lui Borcea. Te pomenesti ca mor suporterii de dorul lui :))
Care fani? Nu erati voi cei 300 de spartani? Sau nici macar aia nu mai vin la stadion?
Perfect, vroiam sa merg la meci, dar cu ocazia asta, prefer sa stau acasa sa scapam de acest clovn Borcea! Un profitor!
*finule
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.