Alte știri din fotbal
Craiova Maxima, la căpătâiul lui Nicolae Ungureanu » Lorena Balaci: „Tata nu mai e singur acolo”
0
Etapa #5 din Liga 2 » Mihai Toma de la FCSB e titular + Gol în Reșița - Steaua
1
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Chivu pregătește debutul „noului Pirlo”?! » Comparația făcută de italieni
0
Acord spectaculos! Andrei Rațiu, la un pas să semneze în Premier League! Vestea momentului: negocieri pe final
3
Ce coincidență: i s-a întâmplat iarăși lui Istvan Kovacs, după scandal! » De data asta, nu a mai stat pe gânduri
2
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Marea Britanie, amenințată de SUA că s-ar putea răzgândi cu privire la ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
da le la sfarsit de campionat Cristi banii..nu merita .astia ne baga n panant si la stadion si de acasa :((( . Prea SLABI AU FOST IN SEARA ASTA !!!! PACAT .
Hahahahaha, ce teatru ieftin:) E cat se poate de simplu, Dinamo a dat puncte satelitului iar restul echipelor din fruntea clasamentului au trebuit sa tina trena. Se vede clar ca e aranjat campionatul asta.
Dinamo nu are fata de CL, nici cand celelalte contracandidate se impiedica ei nu fac nimic, Dinamo in Uefa in cel mai buna caz.Boecea pe viata la Dinamo.
Singurele echipe mici care nu au stat capra ! RESPECT ! RESPECT MEDIAS SI OTOPENI !
mor de ras =)))))) dinamo, tineti-o tot asa !!!!
pt. fane!ca joc dinamo e sub steaua de la inceputul campionatului, inclusiv in meciul direct.
prieteni, numele "Otopeni" trebuie scris cu initiala majuscula, nu cum scrie aici ;)
cand ati scris "articolul" asta erati beti?
NU AVEM MIJLOC NU AVEM MIJLOC SE VEDE CA LIPSESTE ROPOTAN NIMIC NU SA JUCAM DANCIULESCU MITEA BOSTINA ZICU NICULESCU CRISTEA NIMIC MAI VREM SI IN UCL IN RIDMU ASTA NE DUCEM LANGA steaua PE 6 7 ~X(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.