Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Mesajul lui Leo Messi la 39 de ani: „Dumnezeu mi-a dat totul și să-i cer să joc la încă un Mondial ar fi prea mult!”
0
Victor Pițurcă, avertisment pentru Darius Olaru după transferul în Belgia: „Să nu aud că într-un an revine la FCSB”
0
Cum arată tabloul Campionatului Mondial după etapa 2 a grupelor: Portugalia - Spania și Germania - Franța?!
0
Wow, Dallas, ne-ai impresionat! 5 locuri care ne-au plăcut în orașul texan
0
Lifestyle
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
0
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
Nu mai cautati anturaj cu japca gsp...ca nu va baga astia in Romania in seama dapai sa mai va dea informatii aia din bulfgaria...un dialog facut intre doi ziaristi de la scoala voiculescu ...si a iesit asta ! ... Marsh si cautati va de munca ca o sa se inchida timp de 10 ani toate agentiile pupincuriste marca felix !
Sunt stelist "in utero". Ortodox nu mai zic. Inca din spermatozoizii cui o fi fost la mama atunci. Numai cretini in tara asta...frate.
Adevarat. Dar stim ca ciobanul e proost si nu se pricepe.
Adevarul e ca decit sa dea banii aia pe Lemnaru, mai bine dadea pe Hamza...cei doi nu se compara.
Oricum, pentru mine e clar, 10% sanse sa se mai faca transferul. Mai ales ca a venit si o oferta din Rusia pentru el.
Taci mah distrusule...
Unde sunt sugacii aia pupinbecalisti care ziceau ca becali baga bani ? Anul asta i-au intrat 40 de milioane in conturi (10 chiriches , 2.5 rusescu , bourceanu 2 mil , pintilii 2 mil , de la uefa 20 de mil) si el nu e in stare sa aduca doi jucatori care costa pentru el cat doua cepe murate.
Raspunsul asta de la Plovdiv pentru Steaua are deja doua zile, intre timp au mai venit oferte pentru Hamza.
Bravo Botev,sa nu vad stelisti de mici si acolo,trageti pielea ba de pe infractori.
A dat ciobanul 400.000 pe Lemnaru, 400.000 pe Tosca si nu e in stare sa dea tot atat pentru Hamza, jucator ce acum un an vroia sa-l ia cu 800.000 ? E batut in cap ciobanul, nu gluma... Incerc sa ma abtin ca imi vine sa-l bag in .........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.