Alte știri din fotbal
Dinamo a anunțat oficial prelungirea contractului: „Simbolul și puterea continuității!”
0
S-a stabilit programul etapelor 5 și 6 din Superliga » Când se dispută derby-urile Craiova - Rapid și Dinamo - Rapid
0
Verdict la Disciplină: un meci fără spectatori, după Rapid - Dinamo! » Lovitură grea în lupta la titlu
1
Gică Popescu dezvăluie ce l-a sfătuit pe Hagi, înainte să preia naționala: „Nu mi-a cerut părerea, dar i-am spus eu să facă acest lucru”
1
Știri din fotbal internațional
Triplul campion al Superligii, despre calificarea țării lui la Mondiale: „O săptămână se petrece! Veți vedea o surpriză”
2
6 schimbări majore care vor fi implementate la Campionatul Mondial 2026
2
Au apărut imaginile! Cum a trăit Novak Djokovic loviturile de departajare la Bosnia - Italia
1
Selecționerul Bosniei le-a închis gura cu două fotografii și 6 cuvinte, după minunea cu Italia
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Procesul avocatului prorus care îi îndemna pe suveraniști „să pună mâna pe ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
cei 2 care mai aveau abonament la meciurile lui dinamo din groapa tocmai sau EXTERNAT de la spitalul Floreasca ...astfel dinamo a ramas fara cei doi abonati ... =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ... Unul din cei doi bolnavi= Nu imi doream sa plec dar am fost fortat .M am vindecat ...Nu mai aveam nici o speranata mi s a zis la internare ca am sanse sa ma fac bine cum are sanse dinamo sa joace in CHAMPIONS LEAGUE , nu mai aveam nici o speranta la viata !
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Bine ca te-a dus pe tine al tau tata direct pe Anfield nebunule din porumb:))
Iarna o cureti de zapada? Tu ce ai fost, fiu de securist?
Daca prin muncitorii de jos te referi la hoti si culegatori de fiare, ai dreptate :)
Cu rapid tineau doar muncitorii de jos si sarantocii.
STEAUA BUCURESTI A -11-A CALIFICARE CONSECUTIVA IN EUROPA !!!! ... Etapa a 2 a liga 1 -27 500 spectatori ... STEAUA BUCURESTI-aktobe au fost peste 30 000 spectatori ... =)))))))))))))))))))))))))))
Urmareste aici cele mai importante meciuri ale echipei tale favorite www.tv-sport-hd.com
Eu ce sa mai spun care am devenit stelist intr-un cartier de rapidisti si singurul din familie care era microbist, tinea cu Dinamo. :)
steaua-farul..)) normal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.