Alte știri din fotbal
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
0
Jucătorul a bătut palma cu FCSB: „A semnat pe un an!”
1
Știri din fotbal internațional
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lotul Braziliei pentru Cupa Mondială » Ancelotti a luat hotărârea în cazul lui Neymar
0
„Tunarii”, aproape de istorie: Arsenal câștigă la limită cu Burnley și poate fi campioană mâine!
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
Este o rusine ce s-a intamplat, parerea mea este ca acesti zisi fotbalisti mai mult vorbesc decat joaca.Mai fratilor daca vorbea despre gafa care ne-a costat calificarea femeia de serviciu de la Mogosoaia le mai dadeam dreptate ca s-au ofensat, dar si-a spus punctul de vedere PORTARUL DUCKDAM, deci un meserias in ale aparatului si slava domnului a aparat.S-a trezit mucosul de Bourceanu sa-l ia la intrebari,capitanul care s-a evidentiat la Steaua doar prin faulturi grosolane de divizia C. Auzi si la Tatarusanu ca nu mai incape in patul din cantonament,sa-ti fie rusine si mai ales sa nu uiti de unde ai plecat.Sunt stelist de peste 40 de ani si nu mi-a fost rusine mai mare ca in ultimii ani
Nu mai putem sa radem de Steaua. E de-a dreptul de plans...
Nu stiu daca e adevarat, parca totusi n-as crede, Gsp are o manie de a crea scandaluri artificiale si de a otravi atmosfera din jurul Stelei fix cand e un meci mai important, asta fac de vreo 4-5 ani de cand ii urmaresc... Dar daca e adevarat, lui Bourceanu ar trebui sa-i fie rusine. Helmuth Duckadam si-a castigat dreptul de a vorbi TOATA ZIULICA despre Steaua, poate sa intre la 8 dimineata si sa vorbeasca pana la miezul noptii intr-una, n-are voie NIMENI sa se supere!! Ma bucur ca si restul stelistilor privesc la fel lucrurile, fostele glorii trebuie admirate si respectate!
asta-i titlu de prima pagina sa starneasca iar reactii... de doi lei. Le pasa de bani, poate prea mult... cea mai ipocrita campanie trebuie adusa aminte. " ne pasa de .......nr de click-uri"
duckadam in afara ca linge popoul regelui sau nu face
Niste looseri, produc in jur de 20.000 de euro pe an si castioga de la 120.000 de euro in sus; au facut din Steaua o echipa mediocra in rezultate si in mentalitate. In afara de acesti mercenari nimeni nu castiga din fotbal, nici bani, nici satisfactii, nimic.Ce tupeu trebuie sa ai, sa piierzi acasa cu 40.000 de oameni in tribuna, cu asemnea gafe, si sa nici nu accepti nici critica! Iar Tatarusanu a fost si este un portar sub-mediocru, care nu stie sa se plaseze, nu stie sa iasa pe centrari, e praf la faze fixe, nu-si foloseste talia, si e agil la fel ca o broasca testoasa, atat fizic cat si psihic.
daca chiar s-a intamplat asta, eu ca patron l-as trimite la echipa a 2-a. Adica saracutii fotbalisti, platiti de 100 de ori mai bine decat un doctor cu 10 ani de scoala, nu rezista presiunii? Pai daca sunt asa sensibili, sa lucreze in fabrica 10 ore pe zi, pt 200 euro pe luna... Si culmea tupeului, s-a ajuns ca niste pitici sa ceara unei legende sa nu-si mai dea cu parerea? Pai au pus ei monopol pe fotbal si noi nu stim?
Fratilor nu-mi vine sa cred ce citesc e unul din momentele cand sper ca cei de la gazeta sa fi inventat stirea asta.bai boule sau bourceanu cum dracu te mai cheama bai tu in afara de faptu ca depui munca pt care esti platit tu in nu ar trebui sa fii capitan, capitan esti in teren mai chistocule nu ai pic de respect si bun simt pt oamenii care au facut ceva pt steaua bucuresti sau tu uiti la ce echipa esti.dak as fi in locul lui gigi te-as da afara esti un 0 barat, brandan sau geraldo ar trebui sa fie capitan,in rest nu imi provoci decat sila nu numai ca jucator ci ca si om , oamenii fara caracter si bun simt n-au ce cauta la steaua dispari.
Un capitan al Stelei ar trebuie sa joace cativa ani pt club sa realizeze niste performante sa-si dea viata pt echipa, sa fie respectat atat de suporteri cat si de adversari, un capitan adevarat se naste nu se inventeaza. Brandan e un alt mercenar care nu a realizat mai nimic in Romania si acum nu stie cum sa fuga mai repede in alta parte unde e cascaval mai mult.
Adevaratul capitan al Stelei atat in teren cat si in afara lui este PABLO BRANDAN
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.