Alte știri din fotbal
Etapa #5 din Liga 2 începe astăzi, cu 9 meciuri de la aceeași oră » Ionuț Chirilă caută a doua victorie pe banca lui CS Dinamo
0
Cum a ratat Nae Ungureanu finala vieții cu Craiova Maxima: „Eram căpiați! Du-te la facultate, du-te la ăla... Iar șoferul Ciocan nu a avut ciocan”
0
U Cluj, anunț la prima oră » Înlocuitorul lui Coubiș a fost prezentat oficial
0
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
4
Știri din fotbal internațional
Au făcut curățenie în propria peluză! Interziși pe viață: „Diverse cazuri de violență sexuală, fizică și psihologică”
0
Zeljko Kopic a spart tăcerea » Primul interviu in extenso, după ce a plecat de la Dinamo: „Nici nu mi-aș putea imagina acest scenariu!”
1
Ruben Amorim, debut cu victorie pe San Siro » AC Milan a câștigat din nou în Serie A
0
PSG, amendată drastic de Liga Franceză din cauza... gazonului deplorabil
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
grigorie,iordache=zero pe langa bozo care poate fii folosit ca mijlocas stanga,deoarece are capacitatea de a urca foarte des si in postura de fundas stanga,la fel ca si helder,care face si faza de atac pe banda intr-o mare masura.joaca bine ciz,dar bozo ii da clasa pe orice post.
bozo sa joace la mijloc in locul lui grigorie care se plimba pe teren. bozo e un luptator. bozovici bozovici bozovici
lasa-l si pe bozovici ca in ultimele meciuri ar treebui sa se uite cum a jucat si dupa aia nu s-ar mai mira atat. e mai bun ciz decat el de 10 ori. e prea indolent domnul bozovici.
Vai de mafia dintre agentii de fotbal de la RAPID, acum copilul lui Manea domina si face echipa cu Copos avand primul cuvant bineinteles.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.