Alte știri din fotbal
Despărțirea CFR Cluj - Bogdan Mara, oficializată: „Mult succes!”
0
„Șutul lui Oblemenco a rupt gardul în două!” » Amintirile de chibiț ale doctorului Irinel Popescu: „Japonezii se uitau cu dispreț la mine: ești leneș!”
0
Dinamo a scăpat ieftin! Iată pedeapsa primită de „câini”, după derapajele rasiste de la derby-ul cu Rapid
0
Cum putea să se schimbe soarta lui Cristi Chivu în urmă cu 10 ani: „Am discutat” » Amintire de la cel mai greu meci: „Juca și plângea”
0
Știri din fotbal internațional
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Eliminată din semifinalele Ligii Campionilor, Atletico Madrid a primit o injecție de capital de peste 100 de milioane de euro
0
Cât de mare este Chivu. Antrenorul a reușit o performanță la care Prandelli, Gasperini sau Ranieri doar au visat
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
5
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
PSD a anunțat ce premier va propune în locul lui Ilie Bolojan, dacă Nicușor ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
stire din cantonamentul dinam0: jucatori s-au pisat la gard
ba prostilor de la GSP nu intereseaza pe nimeni de stelemeaua...la fiecare care jum de ora un articol despre stelemeaua...nu intereseaza pe nimeni cu ce fata a venit tanase la vizita medicala...cu cn se f**e mihai costea....ce prostii debiteaza ciobanul..ce mananca x si ce face y in timpul liber…ce parere are marele antrenor ilie stan care e cel mai mare sclav din romania...stelemeaua face transferuri din razbunare si o sa termine la cel putin 10 pct de Campioana DINAMO...forza DINAMO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.