Alte știri din fotbal
Rebelul Pascal Nouma, rupt între două iubiri înainte de România - Turcia: „Sunt mama și tata” » Ce îi așteaptă pe „tricolori” la Istanbul: „Este «Mecca» fotbalului”
0
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
O tzara care nu a fost lasata sa construiasca o statuie cit de mica lui Antonescu e o tzara care vorbeste din carti . Mai simplu . UN NIMIC .
Si eu eram tânăr atunci. Sunt si acum:)
Faptele narate se petreceau imediat dupa Revolutie; atunci eram tanar :)
Deocamdată ești sănătos și tânăr, din moment ce mergi cu RATB. După ce te vei lovi de viață, să vezi cum mergi la sfânta sau sfântu.
Am rupt legaturile cu ortodoxia de cand vedeam legiuni de calatori facandu-si ostentativ cruci in RATB cand masina trecea pe langa o biserica
mucegaiul prinde mai usor in virtual
Te lupți cu niște personaje virtuale. Ar trebui să treci la ortodoxie:))
Ar fi vrut el sa fie securist, a fost visul vietii lui. A fost numai un ligau care turna oameni nevinovati pentru un pachet de tigari.
Fara capitalism de cumetrie mai exista ionut? :P
General de securitate, daca-mi făceam datoria nu apucați voi internet si capitalisme de cumetrie:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.