Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca pleaca si tanti mița e ...groasa. Minima demnitate dupa 4 ani de umilintze continue... Eu zic ca Luțu e perfect ca sa l inlocuiasca!!
Ducadam,asa cum e el acum,a facut ceva in 86,*** asta ce a facut?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Chiar cred ca s-au inteles foarte bine intrucat erau doi saltimbanci, doi mascarici care poluau la unison aerul primei ligi. Aceeasi malitie maladiva dublata de o obraznicie fara seaman si lipsa de respect fata de orice nu le apartine. Ipocrizia afisata de Becali spune tot despre aceasta relatie putreda care s-a terminat ca si precedenta. Chestia cu soacra m-a "convins" pe deplin.
la asta,cred ca se pricepe
ma bucur ca a plecat,insa mi e teama ca de acum au sa mearga lucrurile la fcsb
se angajeaza *** in Combinat,ca doar a fost la facultate.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fara nici o jignire. Acest personaj cu caracter insalubru este unul dintre motivele pentru care Liga Mamaliga nu mai are spectatori si NICI telespectatori multi. Uitati-va pe cat se vand drepturile TV. Este o rusine. Uitati-va in ce hal a ajuns presa. 1% articole cu statistici si analize, 99% cu articole despre palmieri ambulanti, mecanici de Maybach cu ranga si memelusei in cutii de carton. Asta.. stoica si cu fostul lui stapan si cu aia din dosarul transferurilor au alungat toti microbistii din fotbalul romanesc. Au ramas waiele sa beahaie la CFR. In Turcia, acest comentariu ar fi sters de aghiotantii lui Erdogan, in Romania va fi sters de martorii lui Craitoiu.
si oamenii de la curatenie au acelasi palmares,doar ca ei nu au fost in puscarie
Se scufunda corabia? Gigel esti penibil impreuna cu toti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.