FOTBAL  »  LIGA 1  »  DELEGĂRI

Brigăzi de arbitri din Germania, Rusia şi Serbia la meciurile din etapa a 31-a. Vezi toate delegările!

Articol de GSP - Publicat miercuri, 13 mai 2009 00:00

CCA a anunţat, miercuri, arbitrii pentru partidele din etapa a 31-a a Ligii I, printre aceştia numărându-se Florian Meyer din Germania, care va conduce la centru jocul dintre Steaua şi Rapid.

Vineri, 15 mai:

UNIVERSITATEA CRAIOVA - GLORIA BUZĂU, ora 18:00


Arbitri: Marian Balaci - Radu Ghinguleac, Ionel Popa

STEAUA - RAPID, ora 21:00

Arbitri: Florian Meyer - Carsten Kadach, Christian Schraer (toţi din Germania)

Sâmbătă, 16 mai:

GLORIA BISTRIŢA - PANDURII TÂRGU JIU, ora 18:00

Arbitri: Ovidiu Haţegan - Ovidiu Maier, Irina Mârţ

POLI IAŞI- GAZ METAN MEDIAŞ, ora 17:00


Arbitri: Alexandru Deaconu - Eduard Dumitrescu, Zoltan Szekely

FARUL CONSTANŢA- FC ARGEŞ, ora 19:00

Arbitri: Robert Dumitru - Cătălin Savu, Florin Ungureanu

CFR CLUJ - FC BRAŞOV, ora 21:00

Arbitri: Dragomir Stankovic - Mickali Tomicic, Igor Radojcic (toţi din Serbia)

Duminică, 17 mai

OŢELUL GALAŢI - UNIREA URZICENI, ora 17:00

Arbitri: Iuri Baskakov - Tihon Kalugin, Anton Averianov (toţi din Rusia)

FC VASLUI - CS OTOPENI, ora 19:00

Arbitri: Istvan Kovacs - Monica Rigo, Dragoş Iliescu

DINAMO - FC TIMIŞOARA, ora 20:30

Arbitri: Alexandru Tudor - Cristian Nica, Aurel Oniţa.

CCA a anunţat, miercuri, arbitrii pentru partidele din etapa a 31-a a Ligii I, printre aceştia numărându-se Florian Meyer din Germania, care va conduce la centru jocul dintre Steaua şi Rapid.

Vineri, 15 mai:

UNIVERSITATEA CRAIOVA - GLORIA BUZĂU, ora 18:00

Arbitri: Marian Balaci - Radu Ghinguleac, Ionel Popa

STEAUA - RAPID, ora 21:00

Arbitri: Florian Meyer - Carsten Kadach, Christian Schraer (toţi din Germania)

Sâmbătă, 16 mai:

GLORIA BISTRIŢA - PANDURII TÂRGU JIU, ora 18:00

Arbitri: Ovidiu Haţegan - Ovidiu Maier, Irina Mârţ

POLI IAŞI- GAZ METAN MEDIAŞ, ora 17:00

Arbitri: Alexandru Deaconu - Eduard Dumitrescu, Zoltan Szekely

FARUL CONSTANŢA- FC ARGEŞ, ora 19:00

Arbitri: Robert Dumitru - Cătălin Savu, Florin Ungureanu

CFR CLUJ - FC BRAŞOV, ora 21:00

Arbitri: Dragomir Stankovic - Mickali Tomicic, Igor Radojcic (toţi din Serbia)

Duminică, 17 mai

OŢELUL GALAŢI - UNIREA URZICENI, ora 17:00

Arbitri: Iuri Baskakov - Tihon Kalugin, Anton Averianov (toţi din Rusia)

FC VASLUI - CS OTOPENI, ora 19:00

Arbitri: Istvan Kovacs - Monica Rigo, Dragoş Iliescu

DINAMO - FC TIMIŞOARA, ora 20:30

Arbitri: Alexandru Tudor - Cristian Nica, Aurel Oniţa.

Playtech: BOMBĂ! Anamaria Prodan a spus ADEVĂRUL! Prima reacție despre divorțul de Reghecampf


Comentarii (6)
 •  13 Mai 2009, 15:59
Postat de pe 13 Mai 2009, 15:33

iarasi arbitru roman la iasi - gaz metan medias iarasi o sa fie medesenii furati ! asta e !

Iar muierile alea doua, Pirt si Fis. Si-au luat toate masurile Blatistrita si Vasluiul.

 •  13 Mai 2009, 15:33

iarasi arbitru roman la iasi - gaz metan medias iarasi o sa fie medesenii furati ! asta e !

zebra
zebra  •  13 Mai 2009, 14:56

e aranjament,prietene e clar!voi le-ati dat cupa,ei va dau campionatu'!

Vezi toate comentariile (6)
Comentează