Alte știri din fotbal
Darius Olaru pleacă de la FCSB! Va juca într-un campionat de top din Europa: „Îi dau drumul” » Câți bani va primi FCSB
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
0
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
1) NU te-am jignit, nici nu o voi face. 2) NU citesc GSP si ProSport, ci doar frecventez din cand in cand site-urile sportive. Citesc Jurnalul Bihorean si ziarele locale. 3) NU ne inscriem in campionatul ungariei . Inscrieti-va voi in campionatul bulgariei ! 4) Nici pe mine nu ma intereseaza site-urile maghiare.
Ce sa le faci Vlady ,cocalariiii din aia mari!Vad ca sunt prostiii nu au dreptate incep sa injure!oamaeni fara caracter
Daca nu suporti aceste ziare din Bucuresti, de ce le citesti ? Cine e ipocritul ! Inscrieti-va in campionatul ungariei si comentati acolo fericiti ! Pe mine nu ma intereseaza site-rile maghiare !! Eu nu am intrat niciodata pe site-rile voastre sa va jignesc ..
Haha. Aici e diferenta dintre Oradea si Buc. Eu vorbesc frumos , tu insulti si injuri. Te asigur ca, desii as prefera sa fiu elvetian , sunt 100% roman. Si nu ,nu sunt in KVSC , sunt la FC Bihor in galerie. Cu tine mai discut cand o sa ai un IQ mai mare decat temperatura camerei :)
KVSC sigur nu a tinut partea Stelei , dar te asigur ca nici cu Ujpest nu au tinut. Si nu , nu s-a injurat Romania. In KVSC 80% sunt romani. Asa e , sunt si unguri , cum sunt si la dinmao si la stana si peste tot ... la voi sunt si tigani dar nu mai comentam :-"
Vroiam sa spun ca "Ultimul om din Oradea e mai domn decat primul de la voi" doar ca au taiat dragutii ceafa-lata din buc. Pricepi , drag roman , ce vreau sa spun ? Aceasta cearta continua e fara rezultat oricum , GSP + Prosport vor fi mereu Pro Bucuresti . E si normal. Asa cum Jurnalul Bihorean e Pro FC Bihor si Pro CFR Cluj. E chestie de regiune. Mie imi convine, doar ca GSP si ProSport sunt pe toata tara , nu e Jurnalul Bucurestean. Asta e problema in Romania:)
La ce sa te astepti ! Cind a jucat Serbia cu Romania au intrat toti gusterii astia pro sirbi injurind de mama focului Romania ! La fel sa intimplat si cind a jucat Steaua cu Ujpest !! Unii au injurat Romania..ghici cu cine au tinut kvsc-istii ?
@maxcfrmax nu cred ca problema voastra e steaua sau dinamo care oricum sant peste voi la toate si tot...ci U care va sparge la gaoz pe unde va prinde parca vad cum fugiti ca disperatii de ei!!!!muhahahahhaha
@ corneliu90 E simplu. In primul rand, de echipele din buc. scriu si de bine si de rau, mai mult fiind de bine. "Ce bun e X" , Ce bine ca l-au adus pe Y etc. Pe cand de echipele din "provincie" nici nu se prea scrie si , cand se scrie , se scrie de genul "CFR + Arbitrii = love" sau statistici imaginare cu 8 greseli pro si 1 contra , inventate de stelistul vochin. Vrei sa spui ca 20 de mil suntem tarani si 2 mil sunt domni ? Ma insel. Ultimul om din Oradea e ma
Daca nu conteaza de ce intri mereu cu emblema aia "banatul liber de Romania" !! Daca nu te consideri cu sufletul Romania du-te tati la sirbi si citeste-i pe ei toata ziua ca am inteles ca esti sirb , nu roman!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.