Alte știri din fotbal
Ce se întâmplă cu Adrian Mazilu » Andrei Nicolescu: „O să fie decizii mai dure”
0
Cealaltă față a fotbalistului care vrea să devină golgeterul Superligii: „Aveam o barcă de pescuit, acest hobby este Barcelona pentru mine”
0
Noul „wonderkid” de la FCSB și când revine Miculescu » Iată ultimele noutăți din tabăra roș-albaștrilor: „Cum se poate așa ceva?”
0
După 16 ani, Jeremie Njock i-a dat replica lui Ionuț Luțu: „Călcâiele crăpate și-mi zici mie că ai 23 de ani?!”
0
Știri din fotbal internațional
Australia - Egipt, în șaisprezecimile de la Campionatul Mondial » Deschidere de scor
1
Alegere neașteptată! Cine îl va antrena pe Cristiano Ronaldo la Al Nassr
0
Zlatan Ibrahimovic, după Portugalia - Croația: „A fost un furt direct!” + Atac la Cristiano Ronaldo
0
Nathan Ake a plecat de la Manchester City și a fost prezentat la noua echipă!
1
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
PNL anunță că e gata să voteze un guvern minoritar PSD cu Grindeanu ...
Libertatea
15-20 minute prinzi si la ai tai,daca chiar ai doar 40 de ani.Contra are 35 de ani si prinde aproape 90 de minute.
CIOCU-MIC - BUIA - TINE MINTE - IN TUR TIMISOARA -STEAUA 0-1 IAR IN RETUR LA FEL . TU BUIA DU-TE SI JOACA CU IANCU SI CHIVORCHIAN ..
Nici cu Timisoara nu mi-e rusine,sunt slabuti,spun asa ca sa nu jignesc,dar nu au fata de Liga Europeana,este al 2-lea sezon cand fac puncte importante la masa verde, dar cu fotbalul.......
Are dreptate. Si Poli 2 sau CFR Timisoara cred ca poate faca cu brio in Ghencea :))
nu mai vorbi,mirtzoaga...n-ai jucat 20 min. dintr-un meci nici cind aveai 20 de ani...asa putoare mai rar pe terenurile de fotbal...hai, fulgeru' bragadiru.
mai joaca la FC CHISODA in liga a 4-a Timis si e pe primul loc
hhahahahah
Si ce mare chestie la 40 de ani sa joci 15-20 minute ? Maldini la 41 joaca 90 minute mai bine decat 90% din fundasii de Champions League ! Cred ca duce si 120 daca intra meciul in prelungiri.
Inteleg ca tu esti Stelist doar de cand a luiat Becali clubul, sau habar nu ai de fotbal. Acuma inteleg de ce mergi tu pe stadion , dar sigur pentru fotbal nu mergi. Macar nu comenta daca nu sti.
super jucator buia, a marcat si in acel Poli Timisoara 1-8 Steaua de acum 6 ani si vorba aia, atunci n-avea 40 de ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.