Alte știri din fotbal
Party în Gruia: CFR o bate pe U Cluj și reface calculele la titlu » Bergodi a pierdut și derby-ul, și doi oameni-cheie!
25
Szabolcs Kovacs n-a avut dubii! Pentru ce a acordat penalty în CFR Cluj - U Cluj
0
Fază șocantă în Bayern - Barcelona, prima semifinală din UEFA Women's Champions League
0
MM Stoica a dat vestea în direct: „S-a terminat și pentru Ngezana”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Finala Cupei Greciei: prelungiri în PAOK - OFI Creta
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
nu-i purta tu de grija. apropo' cand vii cu colindul ce alegi intre "steaua sus rasare" si "sculati gazde nu dormiti" ?
Depinde daca mai au tancurile munitie. :)
In visele voastre umede bah moldovean spurkaaat, mai aproape sunteti voi de retrogradare ca normal si legal o echipa ce pierde palmaresul,sigla,culorile trebuie retrogradata imediat in ultima divizie, dar la noi au grija cei de sus sa nu cumva sa strice istoria spurkaatilor.
In primul meci din retur intalnim echipa FC Gazda sau cum se va mai numi pana atunci.
In ianuarie LookTV nu vireaza banii in contul LPF si Rapid se retrage din campionat.
In retur de trebuie vreo 30 de puncte ca sa nu retrogradam. Asta inseamna echivalentul primelor 6 echipe din tur. Este greu, dar nu imposibil.
Eu stiam ca antrenor vine Sumi-Gol, sa certat cu soferu de camion din Germania pe nume LITA DUMITRU si acuma ii lasa locu lui, daca vine Sumi-GOL vom avea rapidisti adevarati in echipa, HAI GIULESTIUL MEU SCUMP SI DRAG, FACEM UN RETUR DE EXCEPTIE IN RETUR.
E clar, Rapid se desfiinteaza !
Nu va fie frica, Rapid se ridica....Obligatoriu inainte, oihhhlor pregati-va ca se ridica cosmarul vostru la inaltime, fac pariu pe penele de pe stema ca ne salvam de la retrogradare, vom face un retur de vis, FZR FZR FZR....m000ie Oihhhlor.
Se vede mana lui Dinu Gheorghe, asta ne trebuia noua de cand lumea, uite ca a pus pe liber toti esuatii care nu aveau nicio treaba cu fotbalul, hai bah acuma sa vina jucatori de valoare: deja primele tinte sunt fixate de noi: Costin Lazar,Daniel Niculae,Cristi Sapunaru, Dan Nistor, Deividyas Matulevicius,Erico da Silva si nu in ultimu rand, se pare ca noul antrenor al Rapidului va fi Petre Grigoras, are un atuu ca ar veni cu f,multi jucatori de la targu jiu, HAI RAPID.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.