Alte știri din fotbal
FC Voluntari - Oțelul, meciul care deschide etapa în Superligă » Echipele de start
0
Cât lipsește Rober Sierra după accidentarea din meciul cu Oțelul » Iată verdictul medicilor
0
Răzvan Zăvăleanu dezvăluie amploarea problemelor de la CFR Cluj: „Putem vorbi de 4-5 ani de insolvență, datoriile sunt mult mai mari!”
0
Primele probleme pentru Andrei Șucu la noul club » De ce nu e în lot pentru următorul meci: „Am fost anunțați de Rapid”
0
Știri din fotbal internațional
Revoluție media: Jamie Vardy va transmite meciuri dintr-un campionat puternic pe canalul de YouTube
0
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
49
Anunțul făcut de Roberto Rosetti, șeful arbitrilor de la UEFA: „Trebuie să lupte contra «sindromului girafei»!”
0
Adversarii Craiovei, unul câte unul: deplasare de 4.185 kilometri, FCSB și CFR n-au putut să o bată + Antifotbalul vine în Bănie!
1
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
CTP, necruțător cu Nicușor Dan după ce i-a luat apărarea lui Pahonțu: „Face ...
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
no bine..era clar...ai văzut ce gol au dat ăia de la Voluntari?
cheryshev, musacchio, gaspar, jonathan dos santos, au ceva jucatori vad!
ai vazut despre meciul de astazi dintre M.City- West Ham, 3-1, posesie: 67%-33% ocazii de gol: 22-9..
4-4 la ei acasă, iar la bucurești ne bat cu gol din offside..
Da, si pe cale de consecință il urasc pe jiji = FCSB din ficați ... Daca nu ai fi jijist ai înțelege, si nu ma lua pe mine cu "moare Steaua fara jiji" ca nici aia nu tine!
hai ma ce mare branza au decat portar crescut la real, cativa internationali spanioli, in atac soldado, pato, bakambu si sansone , pe la mijloc fratii soriano, o echipa accesibila cred!Pai stai steaua nu e cea mai buna echipa din univers?
pe spanioli nu-i bați...nici vorbă...
eu nu imi schimb echipa bre , nu sunt genul asta de om, pe 29 vreau sa vad cum arata stadionul la un meci european ca in 2012 cand am jucat cu harkov nu am putut merge! Am prins doar el clasico si meciuri ale nationalei!
degeaba, are și glonțul mândria lui...
aia joaca la Villareal ?...atunci e cam belita treaba pentru marele antrenor Reghe
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.