Alte știri din fotbal
Transferul lui Robert Sălceanu a fost oficializat: „E cel mai frumos cadou de ziua mea!”
1
Gigi Becali a mers la FIFA înainte de FC Argeș - FCSB: „Nu știu dacă va fi în timp util”
0
5 etichete puse de Maxime Sivis colegilor săi: cel mai tare, cel mai amuzant, cel mai morocănos, cel mai cool și cel mai frumos
0
Andrei Miron, în ultimele 6 luni de contract cu FC Botoșani, a semnat!
1
Știri din fotbal internațional
De ce s-a retras legendarul Marco van Basten din televiziunea olandeză: „Suntem șocați”
0
Răsturnare de scor în duelul românesc din Cupa Turciei » Debut la 6 zile de la transfer
0
Decesul unui fotbalist din Rusia stârnește întrebări » Autoritățile anunță o sinucidere, dar mama lui cere o anchetă
0
Patru foști portari ai lui Celta Vigo l-au «descifrat» pe Ionuț Radu: „Este una dintre senzațiile sezonului din La Liga! S-a integrat perfect și i-a cucerit repede pe fani”
0
Lifestyle
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
19
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
5
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Minciunile pe care le spune Trump când strigă tare că Groenlanda trebuie să ...
Libertatea
Sistemul de apărare antiaeriană Tempest, fabricat în SUA, introdus discret ...
Adevărul
Cine e românul vecin și prieten cu președintele asasinat, care l-a adus pe ...
GSP SPECIAL
Procesul asasinării lui Ioan Crișan. Fosta amantă a omului de afaceri: ...
Libertatea
bai fraierilor 1107 ala estu un cacat de stelist imputit ca masa aia tarfa
ba pisam-as pe mormantul tau de idiot 11007 du-te-n morti mati de labagist
PENALTY?! CE? CUM? DE CE? CICA DANCIULESCU A FOST JENAT DE LUCHIN.?! CE?! PAI DA, ASTA E DINAMO DE CAND O STIM. NU-I JENATI PE DINAMOVISTI! LA FIECARE JENARE CADEAU PRECUM R AHATII IAR ARBITRUL BALAJ MARELE CLOWN SE DADEA IN TRAMBA AJUTANDU-I. CAT DE PROST ESTE BALAJ ASTA! TOT NU IA AJUTAT DUMNEZEU. SPER SA-I AJUTE SA AJUNGA ACOLO UNDE LE ESTE LOCUL. IN IAD! PE PRIMUL LOC!
PENALTY?! CE? CUM? DE CE? CICA DANCIULESCU A FOST JENAT DE LUCHIN.?! CE?! PAI DA, ASTA E DINAMO DE CAND O STIM. NU-I JENATI PE DINAMOVISTI! LA FIECARE JENARE CADEAU PRECUM R AHATII IAR ARBITRUL BALAJ MARELE CLOWN SE DADEA IN TRAMBA AJUTANDU-I. CAT DE PROST ESTE BALAJ ASTA! TOT NU IA AJUTAT DUMNEZEU. SPER SA-I AJUTE SA AJUNGA ACOLO UNDE LE ESTE LOCUL. IN IAD! PE PRIMUL LOC! IN IAD! IN IAD PE PRIMUL LOC!
Timisorenii astia trebuie sa inteleaga. incaodata ca pentru noii meciu asta nu inseamna niki, Va ca mai nou ati facut o sarbatoare taraneasca acolo din meciu asta. faza cu baloanele. :))! penal. Si poli. ei in c dupa cum stiu eu. ar trebuii sa pupati. picioarele lui dobos. k ca va adus echipa. fulgeru bragadiru acolo.!!! Suntetii o echipa fara palmares. Java asta e de tot rasu. Mai bine. ai zike k a fost gol. la. rusic .oricum esti un fost puscarias. asa ca nu contezi. si "11007" esti
PENALTY?! CE? CUM? DE CE? CICA DANCIULESCU A FOST JENAT DE LUCHIN.?! CE?! PAI DA, ASTA E DINAMO DE CAND O STIM. NU-I JENATI PE DINAMOVISTI! LA FIECARE JENARE CADEAU PRECUM R AHATII IAR ARBITRUL BALAJ MARELE CLOWN SE DADEA IN TRAMBA AJUTANDU-I. CAT DE PROST ESTE BALAJ ASTA! TOT NU IA AJUTAT DUMNEZEU. SPER SA-I AJUTE SA AJUNGA ACOLO UNDE LE ESTE LOCUL. IN IAD!
PENALTY?! CE? CUM? DE CE? CICA DANCIULESCU A FOST JENAT DE LUCHIN.?! CE?! PAI DA, ASTA E DINAMO DE CAND O STIM. NU-I JENATI PE DINAMOVISTI! LA FIECARE JENARE CADEAU PRECUM R AHATII IAR ARBITRUL BALAJ MARELE CLOWN SE DADEA IN TRAMBA AJUTANDU-I. CAT DE PROST ESTE BALAJ ASTA! TOT NU IA AJUTAT DUMNEZEU. SPER SA-I AJUTE SA AJUNGA ACOLO UNDE LE ESTE LOCUL. IN IAD!
Corect,Razvane,tata...In fotbal se poate intampla sa ratezi si chiar cu 2 oameni in plus sa nu castigi...Insa,cred ca esti de acord ca si in 11 la 11 Dinamo a jucat mai bine...Eu pot sa recunosc ca a doua eliminare a fost fortata,insa probabil a dat-o in compensatie pentru golul neregulamentar al vostru...Intradevar,Balaj a incercat sa multumeasca pe toata lumea si a stricat meciul,desi Dinamo a fost mai dezavantajata de deciziile lui...
refuz sa cred ca 11007 e timisorean
iancu sa il ia de mana pe muresan sa se duca la rahova impreuna si sa se arda in c u r
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.