Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Replica lui Lamine Yamal pentru fanii saudiți » Austriecii tremură: „Nu vrei să-l întâlnești”
0
Marcelo Bielsa, în stare de șoc după Uruguay - Capul Verde: „E greu de înțeles”
0
Selecționerul din Capul Verde e all-in, după surpriza cu Uruguay: „Ăsta trebuie să fie obiectivul”
0
Mohamed Salah, omul meciului cu Noua Zeelandă: „Toată lumea își va aduce aminte”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Singura solutie e sa iesim in strada in nr din ce in ce mai mare si sa scapam de politicienii care au adus coruptia in romania !!! Dar bine o dau in alt subiect si nu ma intereseaza deloc politica !!!
Stii vorba cu pestele de la cap se impute,asa e coruptia la noi,sus acolo.Si atata timp cat este acolo nu vom da inainte
Din pacate frate ti-o spun cu parere rau dar fotbalu romanesc nu mai e atractiv pentru nimeni, acuma oricine ar vrea sa vina in fotbalul romanesc evita treaba pe motiv ca intai ar trebui sa dea explicatii la DNA de unde a facut rost de bani si nimeni nu-si risca libertatea pentru mocrila noastra corupta de 2 bani, de asta investitori refuza sa mai vina in Romania !!! Bine ar fi si taxele enorme care ar trb platite catre stat si alte chichite dar ti-am zis principala cauza de ce nu vin ei in RO !!! Cat despre Negoita, ai dreptate, nu are puterea mai mult decat a ne tine pe linia de plutire, eu daca as fi in locu lui as gasi niste parteneri,sponsori care sa ma ajute sau daca ar fi sa gaseasca pe cineva pana la urma mai potent financiar sa-i predea clubu cu tot cu chei si sa-si vada de vacantele sale luxoase ca ne-am saturat an de an sa ne batem in mediocritate, din clubu mare si frumos care am fost am ajuns un club mic mediocru care ne multumim cu locurile 7-8 si ne bucuram ca nu retrogradam in liga 1 asta mult sub nivelu marii ca joc !!!
Da ,asta asa este.Dar Negoita nu are putere financiara de mai mult,ca dac a ar avea cred ca ar face mai multe.Si sa ziceti mersi ca a preluat echipa,nu vezi ca toti patronii fug de fotbal? Din ce cauza? Pentru ca sunt putini bani alocati fotbalului.Si nimeni nu ar investi in ceva sa piarda.Singurul care a facut bani frumosi e *** care a vandut si pe mäsa si pe tacsu pt bani
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Turcu sa stii ca dintre toti neghiobii aia a fost singuru care a bagat ceva banutzi in club dar si-a tras si el la masea destul, oricum are si el metehnele lui, de exemplu nustiu de ce nu se suporta cu m.rednic, turcu daca ar fi revenit la dinamo probabil ca ar fi bagat bani, e mai bogat cica ca negoita si asta sa vazut si in investitiile din trecut, in trecut ne mai bateam la un campionat, chiar castigasem in 2007 titlu la fel trb si in 2008 dar a intervenit hotia cu numele de cod unirea urziceni si din pacate sa dus totu !!! Cu negoita ne batem nu mai in mediocritate, ne multumim cu locu 6-7-8 !!! Dar nu putem sa nu-i multumim ca ne-a scapat de la faliment pentru ca altfel ne-ar pedepsi viata daca nu recunoastem, daca nu era negoita sa ne salveze acuma vb de dINAMO la timpu trecut si doar din amintiri !!!
Asa s-a intamplat si la Dinamo si la Rapid,au tras toti pe toate partile si cand a fost mai greu a plecat. Singurul om care a facut ceva cu suflet este Turcu. Tot respectu pentru el. Daca avea o majoritate la Dinamo nu pleca,si facea treaba in continuare
Asa e
Da,eu sunt realist*** vrea numai bani si asa a distrus echipa.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta este,atatia bani atata peste. Stai *** si ii mai vine vreo idee pana maine dimineata,poate are vreo revelatie chiar in acest moment
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.