Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Emiliano Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Jude Bellingham a „cimentat” victoria lui Real, apoi a sărbătorit într-un mod ciudat: iată semnificația
0
Dennis Man, note la poli opuși în presa britanică și olandeză » Antrenorul Peter Bosz, furios
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Răspunsul lui Nicușor Dan la oferta lui Donald Trump privind Consiliul ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Român executat la o nuntă de un comando de asasini condus de fostul său ...
Libertatea
savulescu= gayșor
danciu merita tot respectul suporterilor dinamovisti pentru ce a facut pentru acest club!!el,spre deosebire de alti jucatori de la Dinamo joaca cu sufletul meci de meci si iubeste acest club!!
Daca vreti sa criticati ziarele care fac reportaje scrise pe picior si televiziunile care fac emisiuni de fata blocului lasati un mesaj in privat pt link.
LA MULTI ANI DANCIULE ! SI SA FI SANATOS! TE IUBIM! FORZA DINAMO!
Hai ca mai aveti putin si o sa va platiti jucatorii in PALTOANE cum facea Siman la Sportul !!!
Daca ai uitat,a facut "pipi" si pe Steaua de cate ori a putut.El si Bratu v-au dat interzis la titlul si l-au facut pe Arpy sa rada de ciobanul vostru si tot el v-a facut sa plecati de la stadion in min'80 in Steaua-Dinamo 2-4.Putea sa ia macar in considerare ca e jucator de fotbal si n-a jignit vreo alta echipa,dar pt voi doar stana conteaza atatNici macar fotbalul.Si daca va spune lumea ca-l aveti pe cioban idol,injurati.
Sunteti niste suporteri penibili,de ultima speta.Faceti de ras pana si clubul Steaua.Voi nu sunteti suporteri stelisti,ci ai ciobanului,ca si alte sute de mii care comenteaza pe site si va dati drept suporteri ai Stelei,dar habar n-aveti despre fotbal sau despre istoria clubului vostru.Danciulescu nu este precum Dodel sau Nila,care nu stiu nici sa vorbeasca.Penibili.Asa suporteri,asa fotbal sau invers.
hai sa fim seriosi.....4000 euro este unul de fite.....asta este unul performant la un pret OK pt. cei cu bani...... Se pare ca uniiziaristi nu au prea fost prin magazinele altex sau domo.....au primit gratis laptop-uri la servici......
Comentariu de prost-gust. Danciu e un tip inteligent, citeste-i interviurile. Puteai macar sa iei in considerare ca a jucat pt Steaua cativa ani si a facut pipi pe dinamo de cate ori a avut ocazia, ca jucator al Stelei.
Stie sa-l deschida?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.