Alte știri din fotbal
Sicriul lui Mircea Lucescu, depus azi și mâine la Arena Națională » Când va fi înmormântat
3
Reacția lui Rinat Ahmetov după decesul lui Mircea Lucescu: „Mereu recunoscător”
0
Marele Pirlo l-a elogiat pe Mircea Lucescu, antrenorul care l-a debutat în Serie A: „M-ai crescut ca pe un fiu”
0
Omagiul Gazzettei dello Sport: „Adio lui Mircea Lucescu, vizionarul fotbalului care i-a dus pe jucători la muzee”
1
Știri din fotbal internațional
Arbeloa și Tchouameni tună împotriva lui Michael Oliver: „N-am înțeles” » Nemții văd penalty la Olise
0
Premier League dă lovitura: minimum 5 echipe în Liga Campionilor! Se poate ajunge chiar la 7
0
Moment de reculegere în Champions League în memoria lui Mircea Lucescu
0
Alvaro Arbeloa nu depune armele: „Încă suntem în viață. Mergem la Munchen ca să câștigăm”
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Realitatea Plus se închide. CNA i-a retras licența televiziunii de știri
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
CNA a explicat când se oprește emisia Realitatea Plus, după ce s-a retras ...
Libertatea
ups! parca radoi era jucator al stelei pe viata. chiar avea asigurat postul de antrenor. numai minciuni hahalero! 7 vorbe-8 minciuni!
<<Apoi, în 2009, voi decide şi în privinţa politicii, pentru că am băgat deja 10 milioane în partid şi tot degeaba.>> pai te-a pus dracu sa il umilesti pe hagi. toata lumea ti-a spus cand ai inceput cearta cu el sa il lasi in pace pt ca umilirea unui simbol national nu face bine la imagine. dar la cioban nu ia pasat, iar acum se plange ca nu il voteaza nimeni. la o luna dupa cearta cu Hagi a scazut in sondaje de la 13% la 5% si tot la 5% e si acum.
Arthuro la echipa nationala! Nu cred!
Sa iti dea Dumnezeu sanatate nea Gigi, si adu ceva jucatori ca iar iau aia inaintea noastra. Dica ai grija cu italienii, sa nu uiti de unde ai plecat, sanatate si bafta acolo.
mai nea gigi , chiar n-ai ambitie sa iei campionatul anul viitor ?....n-ai ambitie nici de CL ?....daca-l vinzi si pe radoi s-a dus 1/2 din moralul stelei !...o sa ajungi sa dai valize cu bani sa prinzi macar...UEFA !...n-ai bani ?....la ce te bucura cateva milioane pe radoi si goe ?....sunt banii mai importanti decat ....ambitia ta !?....te-am admirat pana acum ca n-ai cedat tentatiei de a vinde jucatorii buni si acum....ce faci !?...la multi ani !
Multumim si Bafta Dicane la Catania! Cat despre transferurile lui Radoi, Ghionea si Goian, daca se vor materializa, noi cu cine jucam pe spate fratilor? Ori astia sunt tampiti, ori arunca la misto prin presa astfel de "transferuri". Nu cred ca Lacatus aduce numai atacanti si ramane descoperit in spate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.