Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo încă nu a fost înregistrat și poate rata și meciul cu FC Voluntari: de ce întârzie procesul
0
Mihai Stoica, răspuns acid pentru Victor Pițurcă: „Nu a existat ca antrenor în Europa! Nu știe fotbal”
0
Rapid a oficializat cel mai așteptat transfer: „Să fie goluri, să fie cântec, să fie Giulești”
0
Adevăratul motiv pentru care MM Stoica și Becali îl vor pe Dan Petrescu la FCSB
0
Știri din fotbal internațional
CFR Cluj - Tromso, duel cu vikingii în turul 3 preliminar de Conference League » Echipele de start: debut la ardeleni!
1
KuPS - Universitatea Craiova, turul 3 preliminar de Europa League
3
Oficial, Yan Diomande la Real Madrid! Cât a costat și pe câți ani a semnat
0
Câți fani olteni au făcut deplasarea de 2800 de kilometri pentru KuPS - Universitatea Craiova: „Nebuni în peluză!”
0
Lifestyle
Și-a etalat formele lucrate la sală pe plajele din Egipt » Campioana națională, imagini spectaculoase din vacanță
5
4.700 de locuri și gazon artificial » Cum arată stadionul din Finlanda unde Universitatea Craiova joacă azi
6
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
4
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
1
Începe procesul lui Călin Georgescu și Horațiu Potra. Ce a decis Înalta ...
Libertatea
Locurile interzise de pe țărmul Dunării, dispărute sub ape. „Grănicerii au ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
ALADIN anunță furtuni cu rafale de vânt de până la 80 km pe oră, de-a ...
Libertatea
cred ca s-a referit la altceva
*colt
Dacah nu ti intieresiaza sholdovienii di shi stai pi forum aishi? Marsh la dinamovishtii sau rapidisthii tai. Gaozaruli!
Daca lovea mingea, chiar si cu spatele. putea fii gol! Treaba portarului este sa apere nu sa aiba grija de jucatorii adversi !
cusu la clot cu tine
Daca nu te intereseaza ROMANIA de ce mai urmaresti meciurile din liga 1 ? Sa fie astia t,,impiti sa va mai de-a voua campionatul ROMANIEI mai ales ca tot timpul injurati ROMANIA .
Asta am zis si eu! Beto e din alt aluat! Asta e portar adevarat!
wesley era cu spatele nu a vazut portarul care venea glont
ba am daca ar avea cfr 4-5 jucatori romani buni tot nu ar fi convocati ca nu au contracte cu nush ce impresari
aici nu sunt de acord cu tine...ai o gandire destul de limitata....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.