Alte știri din fotbal
Dinamo - CFR Cluj 0-0. Mediocritate în drum spre cupele europene! Un derby cu puține faze de poartă
11
Mircea Rednic știe următorul antrenor al Rapidului: „Acestea sunt informațiile mele”
0
George Pușcaș, schimbat în prima repriză cu CFR » Ce problemă a acuzat
1
Robert Ilyes a plecat de la Csikszereda: „Cred că trebuie să scriu o carte ca să vă explic”
7
Știri din fotbal internațional
Revenire istorică în La Liga după 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
14
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un șofer a intrat cu 100km/h într-o mulțime de oameni la Modena, în Italia: ...
Libertatea
Lasa Steaua in pace nesimtitule, nu-i mai murdari numele!
..la steaua nu are nimeni rabdare !!bus .. a avut sansele lui ..si nu pre l-a ajutat nici varsta !!olaru ... sa joace intai pentru echipa , ca-i abia la inceputul carierei ...si mai are de demonstrat !!astea cu vrajelile lui rachita ca el face tot jocul la steaua las-o !!morutan poate da olaru ...mai are !!!
FCSB are nevoie de DNA si intra Nea Gigi intre fundasii centrali
Nici sa pierdeti nu stiti bai loserilor.
nu trebuie sa fii ''jurist'' ca sa intelegi ce se intampla ... daca o speta (marca) este pierduta la toate instantele , pana ajunge oprea viceprimministru ..si apoi dintr-o data , ca fat frumos .. in ciuda tuturor evidentelor si a `procedurilor ... se intoarce la iccj (sub forma de abuz)!!ca era comanda politica .... nu trebuie sa fii ''jurist '' ca sa intelegi ca in speta palmaresului .. un tribunal civil sau penal nu poate judeca(nu are atributii) o speta sportiva !!asta cu ''juristul'' si cu '' respectam hotararile justitiei '' se aplica ...exact cand le convine haterilor!!
Posibil sa ai dreptate dar nu intereseaza pe nimeni daca clona aia ia campionatul sau da faliment.
Cum sa-i dai reply prostului randoom si sa-i spui de demnitate cand el de 5 ani spune ca se desfiinteaza CFR si Dinamo? :)) Iar tu mai ai un pic si faci un an de cand spui ca Dinamo intra in faliment !:))) Prostia nimiceste fecesebistii si fecesebismul !
A fost o eroare MAJORA plecarea lui BUS! Daca este adevarat ca OLARU este tinut rezerva ca asa VREA Gigi, cred ca este o mare GRESEALA! OLARU este unul din cei mai buni 10 din Romania!! Aceste greseli ca si APARAREA care este VISATOARE duc categoric la PIERDEREA CAMPIONATULUI!!! Daca asa se doreste , ASTA ESTE!!!! Succes la VANZARI!!! Cu stima!!!
I am a god:))
Durduliule, lasa galagia ca se aude pana la Mobexpert.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.