Alte știri din fotbal
Ioan Andone a sărit la gâtul ultrașilor lui Dinamo: „Nu înțeleg de ce e atâta scandal! Sigla nu e urâtă, hai să fim uniți”
0
Sepsi a rezolvat al treilea transfer al verii
0
Fostul sponsor al lui Dinamo, val de ironii la adresa lui Andrei Nicolescu: „Penibil. Văd un avocat care se ceartă cu probele evidente din extrasul de cont”
1
„Dacă ai fi prost, aș înțelege!” » Discursul memorabil al lui Mircea Lucescu, dezvăluit în lacrimi de Răzvan: „A închis ușa să nu ne audă mama...”
0
Știri din fotbal internațional
Eric a auzit ce plănuiește Ancelotti la Mondial și răbufnește: „Vai de capul nostru!”
0
Șurubăreli mondiale » Cum a reparat-o Deschamps pe Franța în doar 15 minute, la pauză
0
Programul meciurilor de azi de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026! Totul despre perioada 17-28 iunie
11
Anglia - Croația, cel mai tare meci al primei etape a grupelor de la CM 2026 » Echipele probabile
0
Lifestyle
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
4
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Mașini scoase din uz în loc de utilaje din fonduri UE. Ce a rămas din ...
Libertatea
U Cluj a jucat pe bune cu Rapid, cu FCSB, cu Craiova si cu Farul si le-a luat puncte in sezonul regulat. Din pacate meciurile cu franele au fost lamentabile si au lasat un gust amar suporterilor. Sa vedem daca ajungem in playoff cum ne prezentam si sa vedem si in Cupa cum ne prezentam. Eu zic ca o sa jucam altfel decat Hermanstadt sau Petrolul care joaca bine cand au chef. Ar fi o incununare a muncii lui Sabau si a jucatorilor. Cred ca Otelul ar fi fost o nuca tare in playoff, dar au fost inconstanti. Si poate si UTA. Sepsi mi se pare in scadere.
Pentru tine oricum nu exista nicio explicatie, ran-dumb. Nu ai salvare, repetent gigist :)))
sper sa va dea din nou un 3-2 frumos daca ajung acolo. ca doar asta vrei sa va bata u cluj ca v-au mai batut sezonul asta.
Sa fim seriosi. Intrebarea e simpla. UTA sau U CJ? Petrolu e ca iepurele, pardon, ca parvu.
Sa fim seriosi. Intrebarea e simpla. UTA sau U CJ? Petrolu e ca iepurele, pardon, ca parvu.
U Cluj
*** de la u cluj vor sa ajunga in playoff doar sa le dea cele 6 puncte la ***,ca alta explciatie nu exista. este ca si cum Steaua ar pierde deliberat cu dinamo *** si ar incurca *** ca sa castige dinamo_pp campionatul. cam asta face u cluj.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.