zecs93
zecs93  •  08 Mai 2017, 23:59
Postat de rurik11 pe 08 Mai 2017, 23:54

Sper ca Negoiță să fie arestat şi trimis la Jilava, ştim noi pentru ce, iar echipa Dinamo să aibă soarta Urziceniului.

Si fcsb sa aiba soarta adevaratei Stele :))))))) sa ajunga intr-un dosar si voi sa mai veniti la meciuri doar sa vedeti gazonu :)))))

rurik11
rurik11  •  08 Mai 2017, 23:56
Postat de dinamo_fan pe 08 Mai 2017, 23:49

daca steaua joaca cum a facut-o in seara asta nu are cum sa mai castige un meci. nu cred ca poti castiga 2 meciuri la modul asta. cu titulari, fara titulari, Craiova are sansa ei. Mor acum de ciuda pe golul ala primit in prelungiri la Severin...mare pacat.

Dai colivă la parastas?

rurik11
rurik11  •  08 Mai 2017, 23:54
Postat de zecs93 pe 08 Mai 2017, 23:46

CFR-ul daca la pauza afla ca Dinamo conduce pe astra o sa joace tare cu viitorul, iar Craiova se va pune in pozitia ghiocelului la bucuresti, deci Dinamo si FCSB fac maxim de puncte in ultima etapa (cred) iar viitoru maxim egal, astfel ca din pacate FCSB e campioana, fereasca dumnezeu !!! Sper ca macar Multescu sa arate ca e dinamovist in ultimu ceas si sa incurce fcsb, macar un egal !!!

zecs93
zecs93  •  08 Mai 2017, 23:53

Uiti un lucru insa, Craiova vine la bucuresti cu clasa 0, vor fi nu mai juniori, cfr-ul nu mai are pentru ce trage deci daca conduc fecesebenii atunci CFR-ul se va da la o parte, in cazu asta, locu 3 e al nostru !!!

Postat de tonyys pe 08 Mai 2017, 23:10

Dinamo sigur castiga insa degeaba - cu astra va fi blat la fel ca meciul cu cfr unde portarul lui cfr era atat de disperat ca dinamo nu e in stare sa dea un sut pe poarta sa-l lase gol, incat i-a pasat cu poarta goala lui hanca. Steaua va avea meci usor cu craiova care va juca cu tineretul si rezervele peste 3-4 zile avand finala cupei. Singura incertitudine e meciul Viitorului care e mare mare favorita in meciul cu cfr insa nu e 100% sigura de victorie.

cand sunteti constienti cat de slabi sunteti preferati sa va mintiti singuri ca Dinamo face blaturi. asa viata devine suportabila :)). vai de capul vostru.

mircea1957
mircea1957  •  08 Mai 2017, 23:23

Ghinion! Viitorul va castiga ultima partida!

60old
60old  •  08 Mai 2017, 23:24

nu sunt convins ca UC va intra cu tineretul si chiar si asa, pot fi chiar mai periculosi decat titulari. Oricum, cinstiti sa fim, Steaua arata rau, foarte rau. Manelistul tot a promis ca o sa vedem alta echipa si da, am vazut, una fara viata, cu jucatori care nu pot alerga, care trebuie sa loveasca mingea de 2,3 ori pana sa paseze. Azi am vazut o echipa bolnava, probabil imbolnavita de manelist, o echipa care nu are ce cauta in primele 3 locuri. Hai sa nu ne imbatam cu apa