Alte știri din fotbal
Ionel Gane îi ține locul lui Mircea Lucescu și a vorbit înaintea meciului din Slovacia: „M-a sunat de la spital. I-am spus că...”
0
Titularul naționalei este incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Ioan Andone: „ Am vorbit cu Mircea Lucescu astăzi. Trebuia să stea acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Auzi la ăla .."mafia fotbalului românesc "! Pe cine o vedea el mai indreptatit sa merite campionatul decat Craiova !?? Bani investiti,infrastructura, suporteri, salarii platite etc.
...prazarii nu joacă nimic dar sunt ajutați la greu de arbitrii..o rușine de echipă clona asta olteneasca
E grele... Numai clone si blaturi vedeți.. o sa crăpati de invidie !! Hai Craiovaaaaaa!!!!!
Ce insemnă un arbitraj corect . Urlă ca descreierati toţi acum. Era bine cind toto arbitrii era de partea vostră, fecesebîi ? Devenise obosnuintă.
Mititeku nu a fost condsmar la unchisiare ?
Barsan a jucat la rezultat nu Craiolgutza...
Omule suporter al lui CSU Olguta, portarul a iesit sa boxeze si a boxat inainte de a atinge figura. Daca dam la toate atingerile in careu avem 10 penaltyuri pe meci. Asa si FCSB a avut 2 faze mai clare de penalty decat ce a avut Craiova. Sa-ti reamintesc cum i -ati jefuit si pe Medias inainte de pandemie 2-1 la Craiova? Dar au fost multe. Ati batut norocos la Cluj dar va cuiruieste CFRul la Craiova in ultima etapa. Va duceti in Europa si va bagati cu fundu in poarta, nici macar lui Honved nu le-ati dat vreun gol.
CLONA - fcsb este un BLAT ORDINAR pentru castigarea titlui de catre INVENTIA MAFIEI fotbalului romanesc !!! Ilie Balaci se rasuceste in mormant cand vede pe ce HOTII si ARANJAMENTE ORDINARE castiga titlul CLONA craiova !!! Adevarata si singura UNIVERSITATEA CRAIOVA este cea a lui Mititelu din B !!!
cristiano *** a adunat 8 puncte la voluntari in 21 de etape !!!!! De cand MAFIA l-a pus antrenor la CLONA, a strans 15 puncte in 5 etape !!!! Chiar nu vede NIMENI, ANOMALIILE " fotbalului " romanesc ? ? ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Plângeți hahahaha
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.